Joanna Górska walczy z rakiem Joanna Górska przeszła operację wycięcia guza Joanna Górska przejdzie operację wycięcia guza Joanna Górska pokazała swoje zdjęcie bez peruki Joanna Górska walczy z rakiem
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram
1/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

 

Joanna Górska wróciła już do domu po operacji wycięcia guza! Kilka dni temu dziennikarka Polsatu zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym poinformowała fanów i znajomych, że kolejnym krokiem w walce z nowotworem będzie operacja wycięcia guza. Zabieg został zaplanowany na czwartek 15 lutego. Kilka dni później na profilu Joanny Górskiej pojawił się kolejny post, pod którym zdradziła, jak się czuje po przebytej operacji. Dziennikarka jest już w domu, jednak to jeszcze nie koniec leczenia. Teraz przed Joanną Górską kolejny etap walki o zdrowie...

Zobaczcie, co po operacji napisała Joanna Górska! 

 

Zobacz także: Łagodne i złośliwe guzki w piersiach

2/5
Joanna Górska przeszła operację wycięcia guza
Instagram

 

Joanna Górska po kilku dniach od operacji zamieściła w sieci wpis... dotyczący sukcesu Kamila Stocha na olimpiadzie. Pod postem pojawiły się pytania o samopoczucie dziennikarki. Joanna Górska, która wróciła już do domu odpowiedziała na wszystkie pytania internautów. 

Dziennikarka zapewniła, że czuje się dobrze, a teraz musi ćwiczyć rękę. Przy okazji zdradziła, że przed nią kolejny etap walki - radioterapia. 

 

3/5
Joanna Górska przejdzie operację wycięcia guza
Instagram

 

Joanna Górska o swoich problemach ze zdrowiem poinformowała w zeszłym roku. Dziennikarka przeszła chemioterapię i operację usunięcia guza. 

 

Zobacz także: Dziennikarka Polsatu Joanna Górska zakończyła chemioterapię: "Za nami pół roku piekła. Daliśmy radę!"

4/5
Joanna Górska pokazała swoje zdjęcie bez peruki
Instagram

Pani Joanno trzymamy kciuki i życzymy duuuuużo zdrowia!!! 

5/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram
Więcej na temat Joanna Górska