Paweł Wilczak i Joanna Brodzik na premierze filmu "Dziewczyna z szafy"
AKPA

Zakochani Brodzik i Wilczak wracają na salony

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik na premierze filmu "Dziewczyna z szafy"
AKPA

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak odkąd zostali rodzicami wycofali się z życia medialnego. Para poświęca cały wolny czas sobie, oraz swoim bliźniakom. Aktorka istnieje w świadomości ludzi dzięki roli w serialu "Życie nad rozlewiskiem", natomiast jej partner od czasu do czasu pojawia się w filmach.

Gwiazdorska para postanowiła wczoraj wieczorem odpocząć chwilę od rodzinnego zgiełku i wybrała się na premierę filmu "Dziewczyna z szafy". Brodzik i Wilczak od wielu miesięcy nie byli widziani razem publicznie, dlatego gdy się pojawili w stołecznej Kinotece fotoreporterzy skupili całą uwagę właśnie na nich.

Joanna na premierę wybrała swobodny styl casual. Beżowe spodnie zestawiła z białym topem i kurtką w kolorze kości słoniowej. Paweł natomiast wybrał kolorową marynarkę ciemne dżinsy i białe sportowe buty. Para chętnie pozowała do zdjęć, a uśmiech na ich twarzach można odczytać, że pomimo wycofania się z życia publicznego, gwiazdy od czasu do czasu potrzebują chwili uwagi.

Tęsknicie za Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakiem. Chcielibyście, aby powrócili na stałe do telewizji?Pozostałe gwiazdy na premierze filmu "Dziewczyna z szafy":

Więcej na temat Joanna Brodzik Paweł Wilczak
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51