Stan Joan Rivers w szpitalu
ONS

Joan Rivers wciąż w śpiączce. Są już wyniki najważniejszych badań

Stan Joan Rivers w szpitalu
ONS

Nieco ponad tydzień temu amerykańskie media poruszyła informacja o pilnej hospitalizacji Joan Rivers, która przestała oddychać w trakcie zabiegu chirurgicznego gardła. Stan popularnej prezenterki był tragiczny i wydawało się, że kwestią dni jest najgorsze. Szczęśliwie jednak jej stan bardzo powoli się poprawia. Przypomnijmy: Stan Joan Rivers jest krytyczny. Córka wydała poruszające oświadczenie

Od kilku dni Joan jest w śpiączce, a cała rodzina modli się o poprawę stanu jej zdrowia. Dobrą wiadomością z pewnością jest to, że gwiazdę opuściła już oddział intensywnej terapii. Jak donosi blog PerezHilton.com, dużą nadzieję w serca najbliższych wlały testy medyczne, których wyniki wykluczyły możliwość obumierania mózgu Rivers czy jego trwałego uszkodzenia. Oznacza to, że jeśli Joan się wybudzi, jest szansa, że będzie mogła normalnie funkcjonować - oczywiście na tyle, na ile pozwoli jej zdrowie.
 

Córka Joan, Mellisa, jest teraz skupiona tylko na jednym, powtarza cały czas "gdy moja mama się obudzi to...", "jak się obudzi i zobaczy...". W jej oczach jest tylko jedno zakończenie tej sytuacji i to pozytywne. Nie bierze pod uwagę żadnego innego scenariusza - donosi źródło bliskie rodzinie Joan.


Miejmy nadzieję, że ten pozytywny scenariusz spełni się i to już niebawem.

Zobacz: Stan Joan Rivers jest tragiczny. Rodzina modli się o cud


Gwiazdy na imprezie "Fashion Police":

Więcej na temat Joan Rivers
Przeładuj

Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

zobacz 00:25