Aneta Zając w bordowej marynarce

Jeszcze szczuplejsza i mega sexy Aneta Zając kusi na nowym zdjęciu! "Co za przemiana!"

Aneta Zając w bordowej marynarce

Aneta Zając należy do gwiazd, które w ostatnim czasie przeszły spektakularną metamorfozę! Aktorka sporo schudła i może się pochwalić naprawdę wspaniałą sylwetką. Gwiazda przeprowadziła w swoim życiu prawdziwą rewolucję i dzisiaj jest po prostu pewną siebie i seksowną kobietą!

Najnowsze zdjęcie Anety Zając tylko to potwierdza. Aktorka pokazała się na nim jedynie w... halce i pokazała swoje wdzięki. Gwiazda jest po prostu zjawiskowa! 

Zobacz także: Czy wiesz, ile schudły te gwiazdy? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Aneta Zając kusi seksowną fotografią

W ubiegłym roku Aneta Zając przeszła na zdrową dietę oraz zaczęła uprawiać sport. Determinacja i upór w działaniu pozwoliły jej osiągnąć spektakularne rezultaty. Gwiazda schudła kilkanaście kilogramów i teraz jej sylwetka jest absolutnie idealna. Co więcej widać, że Aneta Zając nabrała pewności siebie i jest bardzo szczęśliwa. 

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które aktorka dodaje w mediach społecznościowych. Ostatnio gwiazda opublikowała fotografię, która rozgrzała fanów do czerwoności! Aneta Zając pokazała się w samej halce, w której wygląda niezwykle seksownie! Wygląda na to, że jest jeszcze bardziej szczpuła i naprawdę zmieniła się nie do poznania! Wielbiciele gwiazdy oczywiście zasypali aktorkę komplementami! 

- Co za przemiana

- Jesteś najpiękniejsza kobieta na Świecie

- Też bym chciała taką nogę

- Pięknie wyglądasz😍😍

- 🔥🔥👍kazdy mowi nogi ja powiem wszystko👍👍🔥🔥😉 - piszą fani gwiazdy.

My również jesteśmy zachwyceni najnowszym zdjęciem Anety Zając. To jak wielką metamorfozę przeszła jest godne podziwu! Z pewnością gwiazda jest wielką inspiracją dla każdego, kto chce zmienić swoje życie! Oczywiście bardzo gratulujemy aktorce i w dalszym ciągu trzymamy za nią kciuki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#justine #theatre #goodnight

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Aneta Zając schudła już ponad kilkanaście kilogramów i zmieniła się nie do poznania! Od kilku miesięcy nie przestaje zachwycać swoją nową sylwetką! Wygląda na to, że gwiazda nie ma zamiaru spocząć na laurach i w dalszym ciągu walczy, aby utrzymać te spektakularne efekty. 

Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Aneta Zając
East News

 

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00