ONS

"Jestem niczym Sophia Loren"

ONS

Edyta Herbuś już dawno porzuciła zajęcie z jakiego była znana. Mowa oczywiście o tańcu. Już dawno zapowiedziała, że definitywnie kończy z wygibasami na parkiecie i zajmie się się czymś bardziej sensownym... a mianowcie aktorstwem. Choć jak do tej pory kunsztem się nie wykazała, to robi wszystko by właśnie to osiągnąć. Jak wiadomo grunt to dobra samoocena, a tą Herbuś ma rzeczywiście wysoką. Porównała się do wielkiej Sophii Loren! 

Jak to możliwe? Otóż Edytka od kilku tygodnii przebywa w Hollywood gdzie pobiera lekcje aktorstwa. Oczywiście postanowiła zdać relację jej milionom fanów na całym świecie jak wygląda życie w Fabryce Snów. 

Ale zrobiliśmy dzisiaj zajebiste foty w tym Hollywoodzie - napisała Edytka na Facebooku. No czuję się normalnie jak ryba w wodzie. Pustynia, kaktusy, wypalające słońce i pośrodku przepiękne filmowe miasto , a w nim JA - niczym Sophnia Loren. Cóż, od przeznaczenia nie uciekniesz. 

Czekamy zatem na owoce jej przeznaczenia. W końcu skoro mamy już "polską Angelinę Jolie" to dlaczego nie "polską Sophię Loren".


 

Więcej na temat Edyta Herbuś
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40