Tragedia w Warszawie. Wypadek autobusu na autostradzie S8. Spadł na Wisłostradę. Świadek o przyczynie tragedii
East News

Jest nagranie z tragicznego wypadku autobusu w Warszawie! Mrozi krew w żyłach

Tragedia w Warszawie. Wypadek autobusu na autostradzie S8. Spadł na Wisłostradę. Świadek o przyczynie tragedii
East News

W czwartek 25 czerwca doszło do tragicznego wypadku z udziałem autobusu komunikacji miejskiej, którym podróżowało 40 osób. Niestety, jedna osoba zginęła, a ponad 20 zostało rannych. W dalszym ciągu wyjaśniane są przyczyny tej tragedii. W serwisie Youtube pojawiło się nagranie, na którym dokładnie widać moment wypadku. Zobaczcie. 

Zobacz także: Warszawa. Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. Znamy nowe szczegóły tragicznego wypadku: kierowca, ofiary, akcja ratunkowa

Jest nagranie z momentu tragicznego wypadku autobusu w Warszawie 

W czwartek 25 czerwca tuż przed godziną 13, służby ratunkowe zostały poinformowane o tragicznym wypadku z udziałem autobusu komunikacji miejskiej.  Autobus linii 186, jadący w kierunku Szczęśliwic, spadł z wiaduktu trasy S8 na Wisłostradę. Przyczyny wypadku są w dalszym ciągu ustalane przez policję. Nie ma jeszcze pewności, dlaczego kierowca wjechał wprost na barierki mostu. 

Jak podał w rozmowie z Polsat News wojewoda mazowiecki, kierowca był trzeźwy. 

Z całą pewnością kierowca nie był pod wpływem alkoholu. [...] Kierowca jest przytomny. Jest mu udzielana pomoc. Jest jednak za wcześnie, aby mówić o dokładnych przyczynach wypadku - powiedział w rozmowie z Polsat News Konstanty Radziwiłł tuż po wypadku. 

W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć moment wypadku. Widzimy na nim, że autobus wjeżdża wprost na barierki, jego przód gwałtownie się podnosi i nagle zaczyna spadać w dół na Wisłostradę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nie było widać żadnych oznak hamowania, ani gwałtownych reakcji kierowcy. Poniżej nagranie z momentu wypadku.

Na ten moment nie pojawiły się jeszcze oficjalne informacje dotyczące przyczyn takiego zachowania kierowcy. Wczoraj po godzinie 14:30 stołeczna policja poinformowała, że możliwe jest, iż kierowca zasłabł za kierownicą. Później dziennikarze RMF FM ustalili nieoficjalnie, że mężczyzna kierujący pojazdem miał 39 stopni gorączki, co dodatkowo może świadczyć o tym, że zasłabł. Jak informuje RMF FM podczas krótkiego przesłuchania mężczyzna stwierdził, że nic nie pamięta z wypadku. 

East News

Do dramatycznego wypadku z udziałem autobusu komunikacji miejskiej doszło w czwartek 25 czerwca w Warszawie.

East News

Autobus przegubowy zawisł na moście Grota. Jego przednia część spadła zaś na Wisłostradę.

East News

W wypadku zginęła ok. 70-letnia kobieta. Kilka osób przebywa w szpitalu w stanie ciężkim 

East News

 

Więcej na temat wypadek
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08