Jest nadzieja dla Gienka Loski! Fundacja Ewy Błaszczyk mu pomoże? "Proszę nam mocno kibicować"
EastNews

Jest nadzieja dla Gienka Loski! Fundacja Ewy Błaszczyk mu pomoże? "Proszę nam mocno kibicować"

Jest nadzieja dla Gienka Loski! Fundacja Ewy Błaszczyk mu pomoże? "Proszę nam mocno kibicować"
EastNews

Gienek Loska w maju miał wylew krwi do mózgu, gdy odwiedzał swoją mamę na Białorusi. Gienek Loska uzyskał pomoc dopiero po 11 godzinach od zdarzenia, przeszedł operację, ale do tego momentu pozostaje w śpiączce (Zobacz: Uczestnik "X-Factor" miał wylew i jest w śpiączce! Padły wzruszające słowa ze strony Michała Szpaka). Głos w sprawie Loski zabrała Ewa Błaszczyk, która prowadzi klinikę Budzik po tym jak jej córka zakrztusiła się tabletką i zapadła w śpiączkę. Błaszczyk w rozmowie z Pomponikiem powiedziała, że dla Loski jest nadzieja i że jego żona może zgłosić go do ich kliniki.

Każdy może się zgłosić do naszej placówki dla dorosłych w Olsztynie. Istnieje specjalny zespół, który analizuje wszystkie dokumenty i dokonuje medycznej kwalifikacji. Pobyt jest darmowy (...) Jedno wiem, słowa pociechy to marna pociecha. Trzeba działać, liczy się czas.

 

Zobacz: Wielki powrót Loski i Szpaka. Gienek zabrał na imprezę żonę [FOTO]

 

Ewa Błaszczyk pomoże Gienkowi Losce?

W sprawie ewentualnego leczenia Gienka Loski w klinice Budzik wypowiedziała się partnerka Loski, Agnieszka Stawicka:

Oczywiście, że myślałam, o tym, ale to nie takie proste. Na razie transport nie jest dla Gienka wskazany (...) Staramy się na miejscu zapewnić mu to, czego potrzebuje, by spokojnie dochodził do siebie. Czekamy, aż się obudzi, z nadzieją, że to już wkrótce nastąpi. Proszę nam mocno kibicować - powiedziała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

 

Przeczytaj też: Gienek Loska nie wybudził się ze śpiączki i walczy o życie. Tak mówił o nim w "X Factor" Wojewódzki: "Oddajcie hołd temu człowiekowi, bo jest niezwykły!"

 

Gienek Loska jest w śpiączce.

Gienek Loska
ONS

 

Czy pomoże mu klinika Budzik? Na zdjęciu z córką Marianną.

East News

Więcej na temat Gienek Loska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17