Pani Basia z Gogglebox. Przed telewizorem
Facebook/screen/TTV/Gogglebox. Przed telewizorem

Jest akt oskarżenia w sprawie śmierci pani Basi z "Gogglebox"! Jak doszło do wypadku, w którym zginęła uwielbiana 82-latka?

Pani Basia z Gogglebox. Przed telewizorem
Facebook/screen/TTV/Gogglebox. Przed telewizorem

 

Do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie wypadku, w którym zginęła pani Basia, gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” - informuje „Fakt”. 32-letniego Michała G. oskarżono o "umyślne naruszenie przepisów prawa o ruchu drogowym" i "nieumyślnie spowodowanie wypadku”, którego efektem była śmierć 82-letniej Barbary Romaniuk. Jak pisze tabloid, sam oskarżony nie przyznaje się do winy.

 

Do traficznego wypadku doszło w lutym tego roku w Warszawie. Pani Basia przechodziła przez pasy na ul. Wileńskiej przy skrzyżowaniu z Targową, gdy potrąciło ją auto. Był to dostawczy volkswagen kierowany przez Michała G. Według prokuratury wjechał na przejście dla pieszych, choć miał czerwone światło.

 

Wjechał na przejście dla pieszych i potrącił przodem pojazdu poruszającą się prawidłowo pieszą. Pokrzywdzona zmarła na miejscu - „Fakt” cytuje prokuratura Marcina Sadusia, rzecznika Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

 

Jak doszło do wypadku pani Basi z Gogglebox?

Michał G. nie przyznał się do winy. Został poddany badaniom psychiatrycznym, które wykazały, że w chwili wypadku był "zdolny do pokierowania swoim zachowaniem". Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.


Śmierć pani Basi wstrząsnęła fanami „Gogglebox. Przed telewizorem”. Widzowie uwielbiali ją, cenili pozytywne nastawienie do życia pani Basi i jej wspaniałe poczucie humoru.

 

Była z nami od samego początku, przez ponad 3 lata. I od razu została ulubienicą widzów. W naszej pamięci pozostanie jako serdeczna, pełna energii i zawsze uśmiechnięta pani Basia - żegnali ją we wzruszającym wstępie do jednego z odcinków producenci programu.

 

Pani Basia była uwielbiana przez widzów!

 

Pani Basia w programie "Gogglebox. Przed telewizorem"

pani Basia, Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08