Jessica Ziółek pokazała siostrę

Jessica Ziółek pokazała siostrę! Jak wygląda przyszła szwagierka Arka Milika? ZDJĘCIE

Jessica Ziółek pokazała siostrę

Jessica Ziółek to dziewczyna Arkadiusza Milika. Właśnie wraca z Francji, a na pożegnanie wrzuciła zdjęcie ze swoją siostrą. Są do siebie podobne?

 

Jessica Ziółek z siostrą

 

Jessica Ziółek napisała, że czuje od siostry wsparcie każdego dnia. Najwyraźniej siostry razem kibicowały polskiej reprezentacji na Euro 2016. Jessica jest 21-letnią modelka, która zrobiła sobie operację plastyczną nosa, by spełnić swoje marzenia. Dwa lata temu widzowie mogli ją poznać w programie "Sekrety chirurgii", w którym mówiła, że nie ma szans na prawdziwą karierę, jeśli nie poprawi sobie twarzy.

Mój nos jest za szeroki, stanowi trzy czwarte twarzy. Jest za długi i zbyt zadarty. Myślę, że przez ten nos wiele rzeczy w życiu mi się nie udało. Moim marzeniem jest zostać dziennikarką sportową czy modelką.

Jessica Ziółek jest bardzo dumna z tego, co dokonał Arek Milik na Mistrzostwach Europy, choć zaprzepaścił kilka świetnych okazji do zdobycie gola.

 

Zobacz także: Kim jest dziewczyna Arkadiusza Milika, piękna Jessica Ziółek? Zobaczcie ZDJĘCIA

 

Jessica Ziółek bardzo wspiera swojego chłopaka Arka Milika.

Jessica Ziółek pochwaliła się fotkami z Francji
Facebook

 

Jessica Ziółek na Euro 2016 prezentowała się tak.

Jessica Ziółek

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33