Jessica Mercedes i Macademian Girl na pokazie Roberta Kupisza
ONS

Jessica Mercedes czy Macademian Girl? Która blogerka wyglądała lepiej na pokazie Roberta Kupisza?

Jessica Mercedes i Macademian Girl na pokazie Roberta Kupisza
ONS

Wczorajszy pokaz Roberta Kupisza "Gangsta" przyciągnął tłumy znanych osób. Wśród gości nie mogło zabraknąć popularnych blogerek - Tamary Gonzalez Perea oraz Jessici Mercedes Kirschner. Dziewczyny nie do końca zastosowały się do obowiązującego dress codu wydarzenia, jakim był dres.

Zobacz: Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza
 

Tamara, czyli Macademian Girl, postawiła na styl orientalno-etniczny. W oczy rzucały się jej luźne spodnie, które kupiła w sklepie internetowym Oasap za nieco ponad 100 zł! Blogerka chyba polubiła kupowanie w sieci - jej wzorzysta marynarka również pochodzi ze sklepu online - She Inside. Do tego czerwona bluzka i buty (Zara), a także charakterystyczna dla Tamary oryginalna biżuteria. Naszym zdaniem całość jest spójna i pasuje do egzotycznej urody Macadmian.
 

Jessica założyła sukienkę, którą do pewnego stopnia można określić jako dresową. Zakryła ją jednak zamszową kurtką z frędzlami ze Stradivariusa (można ją kupić za niecałe 180 zł), a do tego dobrała turkusowe sandały z Deezee. Blogerka zrezygnowała z biżuterii oraz mocnego make-up'u.


Która blogerka wyglądała waszym zdaniem lepiej?

Zobacz na Polki.pl: Jessica Mercedes, Maffashion i Macademian Girl - Kim są królowe sieci?
 Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22