Viva! Moda
Viva! Moda

Jesienna Viva! Moda z super aplikacją

Viva! Moda
Viva! Moda

Od wczoraj czytelnicy kwartalnika „VIVA! moda” mogą ściągnąć unikalną aplikację dostosowaną do tego tytułu!
 
Aplikacja „VIVA! moda” to platforma łącząca świat wirtualny z rzeczywistym, która wykorzystuje urządzenia mobilne do rozpoznawania nałożonych na siebie obrazów i dostarczenia dodatkowych treści w formie filmów, animacji lub dźwięków. Aplikację wykonała poznańska firma AppChance, oficjalny Partner Aurasma w Polsce.

Partnerem technologicznym aplikacji „VIVA! moda” jest Aurasma, lider rozwiązań z zakresu augmented reality. Technologia Aurasma wykorzystuje możliwości rozpoznawania rzeczywistych, realnych obrazów w połączeniu ze światem wirtualnym. Rozpoznaje obrazy i obiekty w świecie rzeczywistym i bezproblemowo łączy je z interaktywnymi filmami i animacjami czy nawet modelami 3D. 

Kwartalnik „VIVA! moda” przy współpracy z Chanel przygotował film prezentujący kulisy powstawania sesji beauty zamieszczonej w jesiennym wydaniu. Film będzie mógł obejrzeć każdy czytelnik „VIVA! moda”, który pobierze aplikację.

Projekty z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości tworzą wartość dodaną dla Czytelnika. Redakcja może w ten sposób pokazywać zdjęcia, które nie zmieściły się do aktualnego wydania, kulisy sesji, filmy lub inne materiały w obszarze rozszerzonej rzeczywistości, bez konieczności przenoszenia Czytelnika do internetu.
 
Skorzystaj z możliwości oferowanych przez aplikację "VIVA! moda":
KROK 1
Pobierz darmową aplikację "VIVA! moda" z Twojego sklepu App Stpore lub Google Play
KROK 2
Uruchom aplikację na swoim smartfonie lub tablecie z kamerą
KROK 3

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13