hmmm.jpg

Jesień 2012: szefowa projektów H&M wybrała swoje ulubione ubrania

hmmm.jpg

Co sezon szefowa działu projektów typuje swoje ulubione ubrania z kolekcji. Jeśli kupujecie w H&M kojarzycie zapewne specjalne metki „Wybór Ann-Sofie Johansson” . Tym razem na ulubione elementy garderoby Ann-Sofie Johansson, szefowej działu projektów H&M składają się kolory, wszechstronność i przepych. Tutaj opowiada o swoich faworytach:

Garsonka: – Bardzo mi się podoba ten żakiet i pasująca do niego spódnica, całość jest szykowna i jednocześnie nieco sportowa. Można ją nosić wszędzie, od rana do wieczora.

Sukienka w kolorowy nadruk: – Nadruk na sukience jest tak ekspresyjny i ujmujący, że uszczęśliwia mnie sama myśl o założeniu tej sukienki!

Barwny sweter w stylu nordyckim: – Zdumiewające, jak odrobina ostrej żółci dodana do klasycznego swetra w skandynawskie wzory może tworzyć coś całkiem nowego. To będzie moja podstawowa, ciepła rzecz na nadchodzący sezon.

Smoking 24/7: – Ostry krój i androginiczny charakter smokingu zawsze robią dobre wrażenie wieczorem, a jeszcze większe w ciągu dnia. W dodatku proporcja tej nowej wersji bez kołnierza są rewelacyjna.

Poniżej w naszej galerii znajdziecie więcej typów projektantki:

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27