Jerzy Owsiak
East News

„Cztery miesiące bólu”. Jurek Owsiak w szpitalu! Pokazał zdjęcie! Co się stało?

Jerzy Owsiak
East News

Jurek Owsiak od lat pomaga chorym i cierpiącym, zbierając pieniądze na szpitalny sprzęt medyczny. Okazuje się teraz, że sam musiał z niego skorzystać! Jerzy Owsiak trafił do szpitala i pokazał zdjęcie. Co się stało? 

 

Polecamy: Jerzy Owsiak kończy 64 lata! Ile słynnych żółtych koszul ma w szafie? Zobaczcie, czego o nim nie wiecie! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Jurek Owsiak w szpitalu

 

Jerzy Owsiak opisał całą sytuację na swoim profilu na Facebooku. Przyznał, że musiał poddać się kolejnej operacji!

 

Cztery miesiące bólu i przyszedł czas, kiedy trzeba było rozwiązać problem. Chodzi o osobisty ból, w osobistym kolanie. W jednym już miałem robioną artroskopię, ale kiedy drugie zawyło, to wiecie jak to jest - człowiek robi wszystko, żeby temat odłożyć, bo może przejdzie, bo może masaż lub jakaś terapia pomogą. A potem trudno było wpasować się w termin przy takiej ilości zająć. Ale mam to już za sobą. Prosto z trzeciego dnia zakupów sprzętu medycznego pomknąłem do szpitala, aby następnego dnia rano poddać się zabiegowi operacyjnemu - napisał Jerzy Owsiak.

 

Jurek Owsiak nie ukrywa, że po raz pierwszy sam musiał skorzystać ze sprzętu, który w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy podarował szpitalowi. 

 

Kiedy wręczaliśmy sprzęt, nawet przez moment nie pomyślałem, że ja także będę z niego korzystał. Leżałem na łóżku, które kupiliśmy 10 lat temu, a podobne łóżka cały czas kupujemy dla polskich szpitali - przyznał.

 

Owsiaka czeka teraz rehabilitacja, ale jednocześnie Jerzy zapewnia, że nie będzie miało to wpływu na pracę Fundacji. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności!

 

Zobacz też: „Pani Krystyno, przepraszam, że tak wystartowałem do pani”. Owsiak przeprasza Pawłowicz! Ta odpowiada!

 

Przeczytaj: Krystyna Pawłowicz żąda 20 tysięcy złotych zadośćuczynienia mimo przeprosin. Jak Jurek Owsiak zamierza się bronić?

 

Jurek Owsiak już po operacji

Jurek Owsiak
Facebook

Jurek Owsiak od lat pomaga innym

Jerzy Owsiak z mikrofonem

Więcej na temat Jurek Owsiak
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43