Jeremi Sikorski Jeremi Sikorski Jeremi Sikorski Jeremi Sikorski Jeremi Sikorski
Jeremi Sikorski
Instagram
1/5
Jeremi Sikorski
Instagram

Do tej pory Jeremi Sikorski robił muzyczną karierę u boku swojego brata, Artura. Teraz jednak szykuje się na samotny podbój polskiego rynku muzycznego! Już na początku 2018 do sprzedaży trafi jego solowy krążek, ale zanim to się stanie, możecie posłuchać singla, który go promuje. To utwór „Analogia”, który ma szansę stać się hitem! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: To do nich wzdychają polskie nastolatki. Ale który z braci Sikorskich wygląda lepiej? ZAGŁOSUJ

2/5
Jeremi Sikorski
Instagram

Jeremi Sikorski jest autorem zarówno słów, jak i muzyki do utworu „Analogia”, podobnie jak w przypadku wszystkich swoich kompozycji. Singiel powstał we współpracy z Foxxes Music. Posłuchajcie utworu i zobaczcie teledysk:

 

3/5
Jeremi Sikorski
Instagram

W swoim najnowszym utworze Jeremi opowiedział bardzo intymną historię. 

 

- W singlu „Analogia” chciałem przedstawić z pozoru dwa identyczne serca, które biją w tym samym rytmie a mimo to coś nie gra. Nie pasują do siebie. We wspomnieniach, w pamięci, cały czas jest obecne uczucie, dotyk, zapach skóry, jednak cała reszta jest niedopasowana.” - mówi o nowym singlu Jeremi.

 

Zobacz: Gwiazdy YoungStars na wakacjach! Takie zdjęcia znajdziecie TYLKO U NAS!

4/5
Jeremi Sikorski
Instagram

Obecnie Jeremi wraz ze swoim bratem Arturem Sikorskim wrócili na trasę koncertową "Odetchnij Tour”, gdzie podczas zamykających trasę koncertów, zagrają po raz ostatni materiał z ich płyty pt. „Odetchnij”. Jednak to nie koniec planów na ten rok, ponieważ wokalistę czeka jeszcze grudniowa trasa koncertowa Young Stars On Tour 2017 oraz koncerty plenerowe.

 

Zobacz: Artur i Jeremi Sikorscy mają dla swoich fanek radę, która je bardzo ucieszy...

5/5
Jeremi Sikorski
Instagram
Więcej na temat Jeremi Sikorski