Party Stories
Andrzej Duda z rodziną wyjechał na wakacje
East News
Newsy

Andrzej Duda zabrał rodzinę na luksusowe wakacje do Toskanii! Czy był z nimi chłopak Kingi?

Mieszkają w pięknej willi!

Od kiedy Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie media nieustannie próbują dowiedzieć się jak wygląda jego życie prywatne. Prasa rozpisywała się o żonie następcy Bronisława Komorowskiego, oraz o jego córce - Kindze. To właśnie ona wzbudziła największe zainteresowanie. Pojawiały się informacje gdzie Kinga Duda studiuje, oraz kim jest jej chłopak. Zobacz: Kim jest chłopak Kingi Dudy? Czy to syn dziennikarki?


Wszystko wskazuje na to, że związek córki prezydenta-elekta jest bardzo poważny. Okazuje się bowiem, że ukochany Kingi Dudy wraz ze swoją siostrą i rodzicami bawi się właśnie na wspólnym wyjeździe z Andrzejem Dudą. "Fakt" pokazał  zdjęcia z urlopu Andrzeja Dudy w Toskanii, gdzie wypoczywa przed oficjalnym przejęciem władzy po Bronisławie Komorowskim. Dudzie towarzyszy żona, córka oraz jej chłopak ze swoją rodziną. Jak podaje "Fakt", Andrzej Duda za wynajęcie na tydzień willi z basenem w Toskanii musiał zapłacić 14 tysięcy złotych.

Przypominamy, że Andrzej Duda zostanie zaprzysiężony na prezydenta Polski 6 sierpnia.


Zobacz na Polki.pl: To jest szok: Kasia Tusk za zakupy chodzi z ochroną BOR-u!


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Duda przytula córkę
Eastnews
Newsy
Andrzej Duda martwi się o Kingę Dudę. O co chodzi?

Prezydent  Andrzej Duda martwi się o karierę naukową swojej córki Kingi Dudy . Dlaczego? Kinga, która jest podobno oczkiem w głowie prezydenta , studiuje na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, a jej ojciec boi się, czy po ostatnich wydarzeniach jest dobrze traktowana na uczelni! O co chodzi? Andrzej Duda martwi się o córkę Kingę Rada Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie skrytykowała prezydenta Andrzeja Dudę za podpisanie nowelizacji ustawy w sprawie Trybunału Konstytucyjnego oraz za to, że nie przyjął przysięgi od trzech sędziów, co ich zdaniem było niezgodne z prawem. A przecież Kinga jest studentką tego wydziału! "Dlatego tak trapi go to, czy Kinga jest dobrze traktowana i nikt jej nie docina!", donosi "Fakt".   Jak podaje tabloid, najważniejsze decyzje dotyczące Polski podejmuje za Beatę Szydło i prezydenta Andrzeja Dudę prezes PiS Jarosław Kaczyński. Podobno ciężko tę sytuację znosi prezydent, który ma być wręcz w "lekkiej depresji". Opinie na portalach społecznościowych i wypowiedzi znajomych prawników są dla niego przykre i bardzo się nimi przejmuje. Nie może jednak odwrócić się od prezesa i partii, dzięki której został prezydentem. Czy postawa prezydenta zaszkodzi jego córce? Ostatnio internauci zastanawiali się, jak poradzi sobie z egzaminem z prawa konstytucyjnego...   ZOBACZ:  Internet kpi z Kingi Dudy! Dlaczego? Wszystko przez jej ojca prezydenta!   Kinga Duda i Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego Kinga Duda zapłaciła mandat Kinga Duda - mem

Kinga Duda przed ślubem nie zamieszka z chłopakiem
ONS
Newsy
Kinga Duda nie zamieszka z chłopakiem przed ślubem: "Kościół daje w tej materii dobre rady"

Kinga Duda nie będzie mieszkać z chłopakiem . O tym, że córka prezydenta dopiero po ślubie zamieszka z ukochanym poinformował Jan Duda, ojciec Andrzeja Dudy . Dziadek prezydentówny w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień" zdradził, że Kinga Duda postępuje zgodnie z nauczaniem kościoła. Ojciec prezydenta nie ukrywa, że bardzo polubił chłopaka wnuczki i już nie może się doczekać ich ślubu. - Kościół daje w tej materii dobre rady. Całe jego nauczanie jest po to, żebyśmy mieli z życia satysfakcję, żebyśmy byli szczęśliwi. Jeśli ktoś jest mądry, pojmie to, nie zrobi niczego, co mu zaszkodzi. To jest prawdziwa miłość. Karol często odwiedza nas z Kingą. To miły, kulturalny i ułożony chłopak. Życzę im z całego serca, żeby byli szczęśliwi i żeby się pobrali . Gdy tak na nich patrzę, przypominają mi się moje młodzieńcze lata i miłość do mojej przyszłej żony, Janiny. Kinga Duda po tym jak nie zdecydowała się przeprowadzać z rodzicami do Pałacu Prezydenckiego mieszka teraz sama w Krakowie. Jej ukochany studiuje medycynę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ich związek wydaje się być bardzo poważny - z pewnością świadczą o tym minione wakacje, kiedy razem z rodzicami wybrali się na urlop do Toskanii .   Czekamy więc na informacje o ślubie Kingi Dudy i jej chłopaka. Będzie o nim głośno! Zobacz również: Kinga Duda weźmie ślub? Znamy nowe fakty na temat jej związku! Kinga Duda Kinga Duda Kinga Duda z rodzicami  

Kinga Duda nie przeprowadzi się do Pałacu Prezydenckiego
ONS
Newsy
Kinga Duda nie chce mieszkać w Pałacu Prezydenckim
Decyzję córki skomentował Andrzej Duda

Dzięki wygranym wyborom prezydenckim zrobiło się głośno nie tylko o samym Andrzeju Dudzie , ale także o jego rodzinie. Zwłaszcza córka prezydenta elekta wzbudziła ogromne zainteresowanie w mediach. W prasie zaledwie kilka dni po wyborach pojawiły się informacje o życiu uczuciowym Kingi Dudy . Dowiedzieliśmy się wówczas, że 20-latka spotyka się ze studentem medycyny, Karolem . chłopak córki Dudy jest ponoć synem znanej krakowskiej dziennikarki. Zobacz: Kinga Duda spotyka się ze studentem. Tabloid ujawnił kilka szczegółów z jego życia Zaprzysiężenie Andrzeja Dudę odbędzie się już 6 sierpnia. Od tej chwili Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Okazuje się jednak, że zabraknie w nim Kingi Dudy, która dalej będzie mieszkać w Krakowie. O decyzji swojej córki poinformował sam Andrzej Duda w rozmowie z TVP . - Mam nadzieję, że będę w Krakowie bywał, zwłaszcza, że córka nie planuje przeprowadzki do Warszawy. Chce zostać, chce dalej studiować na uniwersytecie . Nie chce żadnych zmian w swoim życiu osobistym, więc z całą pewnością rodzice będą ją tutaj odwiedzać. Ma 20 lat, więc jest w takim wieku, że rodzice nie są jej niezbędnie potrzebni. Zresztą przecież wielu młodych ludzi opuszcza dom rodzinny po to, żeby jechać gdzieś na studia, więc zostanie sama i będzie radziła sobie na pewno znakomicie . Czyżby Kinga Duda chciała uniknąć sytuacji o jakich kilka lat temu wspominała Aleksandra Kwaśniewska ? Córka byłego prezydenta przyznała wówczas, że podczas kiedy mieszkała w Pałacu Prezydenckim dostawała pogróżki i była nachodzona przez psychofanów . Zobacz: Jaki styl ma Kinga Duda? Zobaczcie wszystkie kreacje córki prezydenta!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner