Newsy

Jeden laser na wiele problemów! Poznaj najskuteczniejsze zabiegi

Pełne spektrum zabiegów laserowych z użyciem jednego urządzenia? Teraz to możliwe dzięki laserowi FOTONA. Jego głowice połączone są w wielofunkcyjne systemy, dzięki czemu umożliwiają rozwiązanie wielu problemów podczas jednej wizyty. Dowiedz się o nim więcej!

Urządzenia od FOTONY łączą w sobie najpotężniejsze kombinacje laserów, min. Er: YAG i Nd: YAG. Pierwszy z nich o długości fali 2940nm działa z dużą precyzją i stosowany jest do resurfacingu i peelingów laserowych. Świetnie radzi sobie w usuwaniu łagodnych zmian skórnych i przebarwień, a także dzięki trybowi SMOOTH daje efekt ujędrnienia. Z kolei Nd: YAG sprawdzi się w zabiegach termicznych, w tym np. fotoodmładzaniu lub liftingu termicznym. Ponadto można go używać w leczeniu trądziku, depilacji laserowej, zabiegach naczyniowych, grzybicy stóp, podologii oraz chirurgii.

Trendy w chirurgii plastycznej piersi

Jak działa mistrzowski lifting laserowy FOTONA 4D?

Jeśli marzysz o gładkiej, pełnej blasku skórze bez zmarszczek i bruzd, to ten zabieg jest dla ciebie. Zabieg FOTONA 4D łączy w sobie 4 procedury zabiegowe w jednej terapii.

Na początku wykonywany jest ENDOLIFTING®, czyli wewnętrzne skanowanie mięśni jamy ustnej, który wypełnia bruzdy nosowo-wargowe, unosi policzki oraz zwiększa napięcie skóry.

Następnie wykonywana jest procedura FRAC3®, która poprzez wznowienie produkcji kolagenu zagęszcza i napina skórę w trzech wymiarach – od naskórka po skórę właściwą.

Trzecim etapem zabiegu FOTONA 4D jest procedura PIANO®, która oddziałuje liftingująco na skórę właściwą i powięź mięśniową – to najgłębszy termiczny lifting laserowy na rynku.

Na końcu wykonywana jest procedura SUPERFACIAL, czyli delikatny peeling laserowy, który redukuje drobne zmarszczki i rozszerzone pory. Zabieg FOTONA 4D jest świetny dla osób, które szukają skutecznych, nieinwazyjnych zabiegów odmładzających.

Dr Marta Tazbir, https://klinikatazbir.pl/:

Z laserem Fotona  lubię eksperymentować i łączyć z innymi procedurami. W ostatnim czasie znakomite efekty osiągam wykonując zabiegi na oczy i na powieki. Udało mi się wypracować procedurę powodującą lifting wrażliwej skóry powiek, usunięcie zmarszczek (zarówno w okolicach kurzych łapek jak również na znienawidzonej przez kobiety dolnej powiece) i widoczne odmłodzenie całej okolicy oka. W dzisiejszych czasach, w których nie każdy może pozwolić sobie na bardziej agresywne zabiegi, a każdy ma jakieś zmiany w tej trudnej i wymagającej okolicy, zabiegi laserem Fotona są prawdziwą rewolucją i wielkim sukcesem producenta, a dla lekarzy wyzwaniem. Zapraszam do Kliniki Tazbir na moje indywidualnie komponowane procedury zabiegowe bazujące na laseroterapii z Fotoną w roli głównej.

Laser FOTONA jest skuteczny w terapii łysienia i osłabieniu włosów!

Łysienie dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Chociaż zwykle jest uwarunkowane genetycznie, może wynikać także ze stresu, złej diety i chorób ogólnoustrojowych. Jedną z jego najczęstszych odmian jest łysienia androgenowe. W jego wyniku u kobiet następuje przerzedzenie włosów na całej skórze głowy, a u mężczyzn dochodzi do cofania się linii włosów i zanikania ich od korony. Aby łysienie zostało zdiagnozowane, konieczne jest przeprowadzenie wywiadu lekarskiego oraz badania trichoskopowego. A co później? Przyda się terapia laserem Er: YAG dostępna na platformie FOTONA. Dzięki niej włosy zostaną skutecznie pobudzone do fazy wzrostu.

Dr n. med. Igor Madej, DUO-MED,  https://duomed.pl:

W swojej praktyce wykorzystuję najbardziej rozbudowaną platformę laserową, Fotona Dynamis SP. Jedną z terapii, którą polecam swoim klientom jest zabieg HaiRestart® czyli skuteczna metoda walki z łysieniem i osłabieniem włosów. Skierowana jest do pacjentów, którzy utracili włosy nie dalej niż osiem lat przed leczeniem. Aktualnie wykorzystywana z dużym powodzeniem i doskonałą odpowiedzią także wśród osób po przejściu infekcji Covid-19 powikłanej utratą włosów. Metodą tą skutecznie możemy także wzmocnić włosy, które osłabiły się i rosną cieńsze niż kilka lat wcześniej. W leczeniu stosuje się 3-4 sesje naświetlania skóry głowy promieniem lasera Er: YAG o długości fali 2940 nm w odstępach 2-3 tygodniowych. Nowe włosy pojawiają się w formie meszku już po kilkunastu dniach.

W jaki sposób zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić skórę?

Kosmetolog Justyna Soja, WELLCLINIC w Warszawie, https://wellclinic.pl/:

Fotona TightSculpting™ to najnowsza nieinwazyjna laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Metoda bazująca na synergicznym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd: YAG i Er: YAG) podczas jednej sesji. Uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę. Pierwszy etap wykonujemy laserem Nd: YAG, który ma na celu super długimi impulsami lasera zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić głębsze struktury skóry. Druga część zabiegu wykonujemy laserem Er: YAG, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii, tak aby nasza skóra była super ujędrniona, wyglądała piękniej i młodziej. Zabieg TightSculpting™ laserem Fotona trwa ok. 15-30 minut w zależności od wielkości pola zabiegowego. Na podstawie wyników pacjentów mogę śmiało powiedzieć, że zabieg ten ma wpływ na zmniejszenie obwodów, ubytek tkanki tłuszczowej, poprawę jędrności skóry jak i realną utratę kilogramów.

W jakich jeszcze zabiegach sprawdzi się laser FOTONA?

Lasery świetnie sprawdzają się także w terapii skór naczyniowych. Wszystko dlatego, że skutecznie zamykają rozszerzone naczynia krwionośne nie tylko na twarzy, ale również na ciele. Skutecznie redukują rumień utrwalony i napadowy. Zwykle zabiegi laserowe mogą obejmować naczynia krwionośne o średnicy do 4 mm. Ponadto laser FOTONA świetnie sprawdza się także w leczeniu blizn i rozstępów. Co ciekawe, badania pokazują, że terapie skojarzone z wykorzystaniem laserów Nd: YAG i Er: YAG są bardziej skuteczne niż zabiegi jednorodne. Dzięki nim można wygładzić powierzchnię naskórka i przebudować głębsze struktury kolagenowe skóry. Laser FOTONA to także idealne urządzenie do: depilacji laserowej, leczenia grzybicy i innych schorzeń stóp, usuwania łagodnych zmian skórnych i tatuaży.

A ty na jaki zabieg z użyciem urządzenia FOTONA się zdecydujesz?

 

Materiał powstał z udziałem BTL

Kobieta w jesiennym parku
Adobe Stock
Newsy
Jesienny selfcare - jak zadbać o swoje samopoczucie i wygląd?
Krótkie dni i jesienne słoty zwykle nie nastrajają optymistycznie i nie zachęcają do aktywności. A teraz dodatkowo pandemia ograniczyła nasze kontakty towarzyskie i zawodowe. Nie ma gdzie wyjść, nie ma z kim się spotkać? Spójrz na ten czas inaczej: to właśnie najlepszy moment, by skupić uwagę na sobie.

Korzystając z nadmiaru czasu w domu, możesz urządzić małe spa i z czułością traktować swoje ciało. Możesz uregulować też rytm dnia, wysypiać się i jeść o stałych porach. Ale watro też wykorzystać ten czas na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, o których myślałaś, ale nie znajdowałaś na nie przestrzeni, bo nie mogłaś sobie pozwolić na przykład na kilkudniowy okres rekonwalescencji w domu. Teraz właśnie jest najlepsza okazja, żeby się im poddać. Zadbaj o siebie i już dziś przygotuj się na wielkie wyjście, które przecież nastąpi. Oby jak najprędzej. Nie skupiaj uwagi na tym, czego dziś nie możesz zrobić, ale pomyśl o tym, co zrobisz, gdy już będziesz mogła. I postaraj się, by wtedy pokazać się światu w swojej najlepszej wersji.  Odmładzanie i ujędrnianie skóry za pomocą zabiegu Fotona 4D Terapia laserowa jest jedną z najczęściej wybieranych metod odmładzania skóry, a endolifting Fotona 4D , jest wyjątkowy, bo łączy w sobie aż cztery synergiczne techniki. Warto podkreślić, że urządzenia z rodziny Fotona to najpotężniejsza kombinacja laserów Nd:YAG i Er:YAG! Zabieg Fotona 4D jest nieinwazyjny i bezbolesny, specjaliści medycyny estetycznej polecają go jako świetną alternatywę dla wypełniaczy. Laser umożliwia pełną odbudowę kolagenu, a już po pierwszym zabiegu zauważamy spektakularne efekty, takie jak: wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, ujędrnienie skóry, redukcja zmarszczek, zmniejszenie widoczności porów skórnych, rozjaśnienie przebarwień, wyrównanie struktury skóry. Naturalnymi efektami ubocznymi, występującymi zaraz po wykonaniu zabiegu mogą być jedynie zaczerwienienie, pieczenie i złuszczanie naskórka. W zależności od stopnia wrażliwości skóry oraz zastosowanych parametrów, ustępują one w czasie nie dłuższym...

Laser FOTONA od firmy BTL
Styl życia
Każdy włos się liczy czyli... jak raz na zawsze wyleczyć łysienie?
Każdy włos się liczy czyli... jak raz na zawsze wyleczyć łysienie?

Stres to jeden z głównych czynników wypadania włosów. Innowacyjna procedura wykorzystująca siłę terapii łączonych; laserów FOTONA od firmy BTL i peptydową terapię włosów DR.CYJ Hair Filler to prawdziwy przełom w leczeniu łysienia. Opatentowana technologia 7 peptydów i kwasu hialuronowego działająca do 14 dni po aplikacji, w połączeniu z autorską metodą FOTONY, sprawia że już po dwóch miesiącach można liczyć na spektakularne efekty; powstrzymuje wypadanie włosów, przyspiesza odrost nowych, regeneruje i dotlenia skórę głowy, pogrubia i zagęszcza włosy. Dowiedz się więcej:  www.btlestetyka.pl i drcyj.pl . Oto Fotona Dynamis SP . 

eva-longoria
East News
Newsy
Do tych poprawek urody przyznały się Eva Longoria, Kendall Jenner i inne gwiazdy!
Do tych poprawek urody przyznały się Eva Longoria, Kendall Jenner i inne gwiazdy!

Mimo że gwiazdy nie lubią o tym mówić, regularnie korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Laser to bez dwóch zdań ich najlepszy przyjaciel. Pozbędzie się niechcianego owłosienia, zlikwiduje blizny po trądziku, ale pozwoli też zapomnieć o nieudanym małżeństwie i nieszczęśliwej miłości. Gwiazdy, które usunęły tatuaż W końcu gwiazdom często zdarza się zrobić tatuaż na znak wierności. Wiele z nich po rozstaniu decyduje się na przerobienie go (jak Johny Deep czy Kylie Jenner) lub całkowite pozbycie się. Tak zrobiła na przykład Angelina Jolie, która usunęła z ramienia imię pierwszego męża - Billy’ego Boba Thortona. Największą metamorfozę przeszła jednak Eva Longoria. Dla Tony’ego Parkera zrobiła sobie aż trzy tatuaże - największy na karku. Gdy okazało się, że koszykarz zdradza ją, postanowiła się z nim rozstać. Po rozwodzie z niewiernym mężem zdecydowała się usunąć wszystkie tatuaże z nim związane. Urodowe poprawki Kendall Jenner Laser niejedno ma imię i zadziała upiększająco także na skórę twarzy. Modelka Kendall Jenner znana jest nie tylko z bajecznej figury i udziału w największych pokazach mody. Fotoreporterzy wielokrotnie dopatrzyli się u niej podczas wstępów na czerwonym dywanie podskórnych wyprysków i blizn. Magazyny kolorowe uwielbiały jej to wytykać… Do czasu. Zadziałała nie tylko zmiana pielęgnacji, ale także, a może przede wszystkim, użycie lasera. Te wszystkie zabiegi łączy jedno - laser. Fotona StarWalker usuwa tatuaże i makijaż permanentny, odmładza skórę oraz niweluje przebarwienia. Fotona Dynamis leczy natomiast trądzik. Jak działa laser Fotona StarWalker? To najbardziej zaawansowany system laserowy na świecie. Nie dość, że uderza z nieosiągalną dotąd mocą fali fotoakustycznej, to jeszcze emituje wysoką moc w jak...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner