ONS
Newsy

Jarosław Kuźniar musi schudnąć

Wszystko po to, żeby zostać gwiazdą. Uda mu się?
Jarosław Kuźniar na razie musi zapomnieć o prowadzeniu "Faktów". Dziennikarz ruszył się ze studia TVN 24 i okazało się, że ma niewielką nadwagę, której musi się pozbyć. I to szybko, bo tego chcą producenci "X Factor".

Okazało się, że Kuźniar po kilku wpadkach jakie zaliczył na pierwszych castingach radzi sobie coraz lepiej. Niestety, styliści mają kłopot z Jarkiem, bo trudno im zamaskować wystający brzuszek dziennikarza.

- Tak trochę widać moją nadwagę. – wyznał Kuźniar w rozmowie Dzień Dobry TVN.

Widać i to bardzo. Dlatego Kuźniar ma niewiele czasu, żeby zrzucić kilka kilogramów do marca. Czy mu się uda? Może macie jakieś porady dla Jarka, żeby w ciągu kilku tygodni mógł uzyskać upragniony efekt?
ONS
Newsy
Kuźniar chce wygryźć Duroczka
Kuźniar ma większe ambicje niż bycie gwiazdą sezonu. Wyleci z TVN 24?

Jarosław Kuźniar potwierdził oficjalnie, że będzie prowadzącym "X Factor". Dziennikarz swój udział w programie traktuje jako nowe doświadczenie, ale przyznaje, że praca w tym programie nie jest szczytem marzeń. Oczywiście, że chciałbym poprowadzić Fakty. To marzenie każdego dziennikarza. Przeczytałem w prasie, że angażem do "X Factor "oddałem się prostytucji. Jeśli tak więc jest, to całkiem przyjemna sprawa bycie prostytutką. Chce więcej. – wyznał Kuźniar. To jednak nie wszystkie wyznania Jarka. Dziennikarz przyznał, że kompletnie nie zna się na muzyce, ale wcale mu to nie przeszkadza, żeby poprowadzić muzyczny program. Traktuje to jako nowe doświadczenie. I choć ma apetyt na prowadzenie Faktów, to musi zadowolić się prowadzeniem X Factor. TVN planuje jego emisję w każdą niedzielę zaraz po Faktach.

Jarosław Kuźniar
Eastnews
Newsy
"Musi się nauczyć pracy w duecie!" Kto tak ocenił pracę Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN"?
"Musi się nauczyć pracy w duecie!" Kto tak ocenił pracę Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN"?

Jak Jarosław Kuźniar radzi sobie jako prowadzący programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN"? Jego transfer z TVN 24 był zaskoczeniem dla wszystkich. Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak pochwalił dziennikarza, lecz wytknął mu również pewne niedociągnięcia... Edward Miszczak o przejściu Jarosława Kuźniara do DDTVN Jarosław Kuźniar przeszedł do porannego programu TVN na początku września. Wcześniej dziennikarz prowadził poranki w TVN24, gdzie zajmował się głównie tematyką polityczną. Zmiana ta odbiła się szerokim echem w stacji. Po ponad dwóch miesiącach jego pracy w nowej roli, o to jak radzi sobie dziennikarz, zapytano jego szefa: Świetnie, choć co prawda czasami wydaje mu się jeszcze, że jest solowym prowadzącym. Pracy w duecie trzeba się nauczyć, zrozumieć, że czasami koleżanka musi zafunkcjonować. Dlatego też wprowadziłem taką zasadę, że od czasu do czasu, kiedy jest jakaś trudniejsza rozmowa, prowadzą ją pojedynczo, żeby nie wchodzili sobie w paradę. Poza tym, uważam, że wszystko jest w porządku. Kuźniar ma pewien temperament polityczny, a ten główny hejt, który go spotkał właśnie z tym się wiąże - powiedział Edward Miszczak w wywiadzie dla portalu dziennik.pl Zgadzacie się z tą opinią? Przejście Kuźniara do popularnej "śniadaniówki" skomentowała także Karolina Korwin Piotrowska. Swoim zdaniem na ten temat podzielił się także Kuba Wojewódzki.   Jarosław Kuźniar w DDTVN z Anną Kalczyńską     Edward Miszczak                  

ONS
Newsy
Kuźniar musi zrzucić garnitur
Jest za sztywny

Do tej pory Jarosław Kuźniar był kojarzony jedynie z polityką, tak więc jego wizerunek był uzależniony od wykonywanej pracy. Okazuje się jednak, że żeby prowadzić takie show jak X-Factor trzeba trochę poluźnić krawat. Jak nieoficjalnie dowiedział się "Fakt", producenci muzycznego show chcą, by prowadzący zmienił swój styl na bardziej luźny. Według nich Kuźniar nie może stać przed kamerami w nudnych ciuchach. Luźne ubrania i modne dodatki stałyby się dla widza o wiele bardziej interesujące.  Podobno także rodzaj "sztywnych" ubrań wpływa na jego "sztywność" na ekranie. Twórcy programu mają nadzieję, że jak Kuźniar wskoczy w luźne ubranka, od razu nabierze dystansu do show. Sam zainteresowany nie jest zbytnio zadowolony z takiej zmiany. Twierdzi, ze zaszkodzi to jego wizerunkowi. W sumie nic dziwnego - polityka to jego żywioł, a im bardziej będzie się wygłupiał w głównym paśmie TVN, tym bardziej niepoważnie będą go traktować jego rozmówcy w TVN24.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner