Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jarosław Kret o zwolnieniu z TVP
East News
Newsy

TYLKO U NAS! Wiemy, jaką propozycję otrzymał Jarosław Kret po zwolnieniu z TVP

TYLKO U NAS! Wiemy, jaką propozycję otrzymał Jarosław Kret po zwolnieniu z TVP

Jarosław Kret nie jest typem człowieka, który łatwo się załamuje. Po zwolnieniu z TVP natychmiast wyjechał na krótkie wakacje ze swoim synem. Czuł, że musi odpocząć, zanim zacznie szukać nowej pracy. Pierwsze rozgoryczenie szybko minęło i teraz Jarek ma głowę już pełną pomysłów.

Wiele osób wspomina moje programy podróżnicze. Bardzo bym chciał do nich wrócić. Może zrobię taki cykl w Internecie? – zastanawia się Jarek rozmowie z „Party”.

Zadaliśmy też Kretowi pytanie, czy czegoś żałuje z tych czternastu lat, przepracowanych w Telewizji Publicznej?

Miałem propozycje, by wystąpić w reklamach. Ale musiałem odmawiać, bo będąc twarzą TVP, nie mogłem
brać udziału w komercyjnych projektach. Teraz już mogę!, śmieje się Kret.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że współpracą z Jarkiem Kretem jest zainteresowany pewien producent lodów. A wy chcielibyście zobaczyć Jarka, reklamującego letnie przysmaki? (Zobacz: Przepis na domowe lody). Więcej na ten temat przeczytacie w nowym "Party".

 

ZOBACZ: Jarosław Kret: "Nikt nie jest gotowy na to, że wejdą i go zastrzelą". Porównuje zwolnienie z TVP do ataku bolszewików!

 

Najpierw Beata Tadla straciła pracę w TVP, a teraz Jarosław Kret musiał rozstać się ze stacją

Beata Tadla, Jarosław Kret uśmiechnięci w teatrze
ONS

Jarosław Kret po zwolnieniu pojechał na wakacje z synem

Jarosław Kret na otwarciu Restauracji i Klubu Bollywood Lounge
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Beata Tadla, Jarosław Kret na stadionie
ONS
Newsy
Koniec z życiem kawalera? Rewolucja w życiu Jarosława Kreta i Beaty Tadli
Koniec z życiem kawalera? Rewolucja w życiu Jarosława Kreta i Beaty Tadli

Beata Tadla i Jarek Kret niedługo będą obchodzić trzecią rocznicę. Niezależny, samodzielny i mający opinię wiecznego kawalera Kret podjął bardzo ważną życiową decyzję! Zamieszka wspólnie ze swoją ukochaną Beatą Tadlą i jej synem w nowo wybudowanym domu pod Warszawą. Jarosław Kret i Beata Tadla historia miłości   To jest przełomowa chwila w prawie trzyletnim związku dziennikarki i prezentera. Przypominamy, że niewiele osób wierzyło w trwałość tej miłości. Dlaczego? Głównie z powodu przeszłości Jarosława Kreta, który miał na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa, głośny romans z Agatą Młynarską i rozstanie z Małgorzatą Kosturkiewicz, mamą jego syna. Prezenter pogody, dziennikarz i podróżnik uchodził za atrakcyjnego partnera, ale... zachowującego, nawet w związku, dużą niezależność. I niechętnie z niej rezygnował, nawet kiedy był zakochany. Z Beatą Tadlą też mieli swoje gorsze chwile. Na szczęście Jarek przy Beacie zmienił się nie do poznania - podjął decyzję, że zamieszka  z nią i jej synem na stałe w nowo wybudowanym domu pod Warszawą. Do tej pory miał swoje mieszkanie, do którego czasem lubił wracać sam, nawet jeśli był w związku – zdradza w najnowszym numerze „Party” jego znajomy. Beata Tadla i Jarek Kret  wspólnie nadzorowali prace remontowe w nowym domu. Teraz pakują już ostatnie rzeczy, w tym... pamiątki Jarka z licznych jego podróży po świecie, aby wspólnie się przeprowadzić.  Para myśli bardzo poważnie o wspólnej przeszłości. Czy zechce jednak formalizować swój związek ? Więcej w poniedziałkowym „Party”.   Beata Tadla i Jarosław Kret   Beata Tadla z synem i Jarosław Kret

Jarosław Kret pożegnał się z widzami TVP
ONS
TV-Show
Znamy kolejnego uczestnika drugiej edycji "Agent-Gwiazdy"! To była gwiazda TVP...
Znamy kolejnego uczestnika drugiej edycji "Agent-Gwiazdy"! To była gwiazda TVP...

Znamy kolejną gwiazdę show "Agenta-Gwiazdy 2"! Jak podaje "Fakt" w drugim sezonie programu zobaczymy... Jarosława Kreta! Producenci ponoć podpisali już umowę z prezenterem. A to oznacza tylko jedno - powrót Kreta do telewizji!   Jarosław Kret gwiazdą "Agenta"! Jarosław Kret w wakacje został zwolniony z TVP po 14 latach pracy. Długo jednak nie musiał czekać na kolejną propozycję pracy. Najpierw został redaktorem naczelnym jednego z popularnych magazynów podróżniczych, a teraz TVN zaproponował mu udział w show "Agent", które pojawi się wiosną w telewizji. Już pod koniec listopada prezenter pojedzie do Argentyny, gdzie powstanie druga edycja programu.   Zobacz: Agnieszka Rylik pierwszą gwiazdą w programie "Agent 2"?! Show już wiosną na antenie TVN   Jarosław Kret pojawi się w show TVN? Wiele na to wskazuje!     Jarosław Kret i Beata Tadla po zwolnieniu z TVP mają już nowe zajęcia!

Beata Tadla o zmianach w TVP
Newsy
Czy Beata Tadla po zwolnieniu z TVP będzie miała kłopoty finansowe? Ma z Jarosławem Kretem duży kredyt do spłacenia...
Czy Beata Tadla po zwolnieniu z TVP będzie miała kłopoty finansowe? Ma z Jarosławem Kretem duży kredyt do spłacenia...

Beata Tadla została zwolniona z TVP. To może oznaczać kłopoty finansowe dziennikarki. Jak informuje "Na żywo",  Beata Tadla i Jarosław Kret mogą mieć problem ze spłatą kredytu, który ponoć wynosi 860 tysięcy złotych! Tadla i Kret zaciągnęli go, by kupić i wykończyć 160-metrowy segment koło Warszawy. Na razie Kret ponoć pociesza swoją partnerkę po stracie pracy, którą naprawdę kochała. Jarek robi wszystko, by podnieść Beatę na duchu. Stara się odciążać ją w obowiązkach, dogląda robót przy powstawaniu ich domu. Wie, że jego ukochana uwielbiała swoją pracę, że wkładała w nią całe serce. I trudno pogodzić mu się z tym, że kompetencje tak znakomitej dziennikarki są kwestionowane – można przeczytać w "Na Żywo". Z Telewizji Polskiej zostali zwolnieni już m.in.  Hanna Lis , Piotr Kraśko , Jarosław Kulczycki , Justyna Dobrosz-Oracz czy Piotr Maślak . I podobno to jeszcze nie koniec. Czy Jarosław Kret , który głównie zajmuje się tam pogodą i programami podróżniczymi ma się czego obawiać?   Zobacz także: "Zabrano mi coś, co naprawdę kochałam..." Beata Tadla w szczerym wywiadzie o zwolnieniu z TVP   Beata Tadla i Jarosław Kret na jesiennej ramówce TVP:   Beata Tadla i Jarosław Kret od jakiegoś czasu planowali ślub   Beata Tadla była związana z TVP i Wiadomościami od listopada 2012 roku:      

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner