Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska. Przyjaźń czy... kochanie? Co tak naprawdę ich łączy?

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram

Wszystko wskazuje na to, że Jarosław Bieniuk zaczął na nowo układać sobie życie! Były piłkarz od kilku tygodni jest widywany w Trójmieście z piękną blondynką. To Martyna Gliwińska. O przyjaciółce Bieniuka wiadomo na razie tylko tyle, że skończyła w Warszawie Wydział Wzornictwa Przemysłowego na ASP, i że kocha góry oraz modę. Niedawno paparazzi przyłapali parę w Sopocie, gdy spacerowali wraz z dziećmi: 14-letnią Oliwią, 10-letnim Szymonem i 5-letnim Jasiem. Widać, że rodzeństwo dobrze czuje się w towarzystwie Martyny. Zwłaszcza Oliwia, która szła z nią za rękę. Czy Gliwińska rzeczywiście zajmuje ważne miejsce w sercu Bieniuka? Jak donosi najnowsze "Party", sam piłkarz pytany o to czy Martyna jest jego nową partnerką, nie potwierdza, ale i nie zaprzecza, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

W październiku od śmierci Anny Przybylskiej miną dwa lata. Czas leczy rany, a przyjaciele piłkarza trzymają kciuki, że Jarosław Bieniuk ułoży sobie życie na nowo. Samotne ojcostwo to wyzwanie, ale z trójką dzieci Bieniuk radzi sobie ponoć znakomicie. 

Więcej wspólnych zdjęć Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej zobaczycie w nowym "Party.

 

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są widywani razem od kilku tygodni.

Jarosław Bieniuk w moro spodniach

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk byli niedawno razem na plaży w Dębkach.

Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską

Od śmierci Anny Przybylskiej miną wkrótce dwa lata.

Anna Przybylska z dziećmi
Marlena Bielińska/Move Picture

Więcej na temat Jarosław Bieniuk
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58