Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News

Druga kobieta oskarżyła Jarka Bieniuka o napaść seksualną! Jest reakcja sportowca!

Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News

Kilka tygodni temu Jarosław Bieniuk został oskarżony przez 29-letnią modelkę o brutalny gwałt. Były sportowiec trafił do izby zatrzymań, gdzie spędził noc i usłyszał zarzut udostępnienia środków odurzających. Jednocześnie wciąż toczy się postępowanie w sprawie gwałtu, ale Jarosław Bieniuk wydał już oświadczenie, w którym podkreślił, że jest niewinny. Tymczasem kobieta, która go oskarżyła, Sylwia Sz., nie zamierza wycofać zarzutów, wręcz przeciwnie. Właśnie opowiedziała swoją wersję wydarzeń, a jakby tego było mało, głos zabrała kolejna kobieta, którą Jarosław Bieniuk miał skrzywdzić. Teraz sportowiec podjął ważną decyzję.

Jarosław Bieniuk zareagował na kolejne oskarżenia

Sylwia Sz. udzieliła wstrząsającego wywiadu, w którym ze szczegółami opisała, co zaszło w hotelowym pokoju. Jakby tego było mało, "Fakt" dotarł do kolejnej kobiety, która ujawniła, jak wyglądało jej spotkanie z Jarosławem Bieniukiem w jednym z klubów. Sportowiec miał próbować zmusić ją do seksu oralnego, ale kobieta wyrwała się mu i uciekła. 

Jarosław Bieniuk nie komentuje już sprawy i nie odniósł się do wypowiedzi kolejnej kobiety. Głos w sprawie zabrała za to jego pełnomocniczka.

Pan Jarosław absolutnie neguje, aby przytoczona sytuacja miała mieć miejsce i jest zszokowany tymi zarzutami. Dodatkowo wskazuje, że w klubie Ego bywał wielokrotnie, więc potencjalny wybór miejsca, co do którego padają nowe oskarżenia może nie być przypadkowy. Jednocześnie proszę zwrócić uwagę, iż często w sprawach, w których jedna ze stron jest osobą medialną, z czasem pojawiają się kolejne rzekome pokrzywdzone na fali popularności tematu - Fakt24.pl cytuje wiadomość od mecenas Olgi Jędraszko.

Tymczasem Jarosław Bieniuk zareagował w zupełnie inny sposób - zmienił ustawienia na swoim koncie na Instagramie z publicznych na prywatne. Wcześniej wszyscy widzieli jego zdjęcia i wpisy, natomiast teraz nikt obcy nie może ich zobaczyć. Uważacie, że to dobry ruch? 

 

Jarosław Bieniuk został oskarżony przez kolejną kobietę

Jarosław Bieniuk
Eastnews

Jarosław Bieniuk zablokował swoje konto na Instagramie dla obcych

Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews

 

Więcej na temat Jarosław Bieniuk
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09