Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Jarosław Bieniuk w Paryżu
ONS
Newsy

Bieniuk wyjechał za granicę. Pochwalił się pierwszym zdjęciem

Wybrał wyjątkowe miasto

Jarosław Bieniuk niedawno podjął decyzję, że na razie zawiesza swoją sportową karierę. Postanowił poświęcić się rodzinie i z nią spędzać jak najwięcej czasu. To nie był jedyny powód takiego rozwiązania. Piłkarz doznał też poważnej kontuzji i musiał udać się na zabieg. Zobacz: Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie"

Wczoraj w Warszawie odbył się proces, który rozpoczęła jeszcze Anna Przybylska z Pudelkiem za uśmiercenie jej w czasie, kiedy zmagała się z ciężką chorobą. Rodzina aktorki wygrała sprawę, a teraz postanowiła odpocząć od tego medialnego szumu. Jarosław Bieniuk pochwalił się zdjęciem z wyjazdy za granicę, a udał się w bardzo piękne i wyjątkowe miejsce. Na cel podróży wybrał Paryż, a na Instagramie zdaje relację.

Jak się bawi?

Zobacz na Polki.pl: Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie po śmierci Anny Przybylskiej
 
 

Bieniuk na konferencji Avon:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk po operacji
ONS
Newsy
Jarosław Bieniuk wyszedł ze szpitala! Mamy pierwsze zdjęcie po zabiegu
Czym się teraz zajmie?

Na początku tygodnia Jarosław Bieniuk poinformował o tym, że przerywa karierę, ponieważ chce poświęcić się rodzinie. Jednak to nie był jedyny powód. Piłkarz musiał poddać się zabiegowi. Zobacz:  Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie" Na szczęście operacja nie była bardzo poważna, a sportowiec już wyszedł ze szpitala. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem o kulach, informując o tym, że wszystko jest w porządku, a kontuzja została wyleczona. Teraz czeka go rehabilitacja i dużo czasu spędzonego w domu razem z dziećmi. Bieniuk jednak nie powróci do gry w piłkę nożną, a swoje życie zawodowe skieruje na inne tory. Na razie jest szczęśliwy, że jego zdrowie wróci do normy, a zdjęcie podpisał: #zreperowany Jesteście ciekawi czym się zajmie? Zobacz:  Zmęczony i smutny Bieniuk w barze z drinkiem. Tak "bawi" się w USA    

Jarosław Bieniuk z przyjaciółmi
instagram
Newsy
Bieniuk na wakacjach z przyjaciółmi. Towarzyszy mu znany aktor
Gdzie się bawili?

Jarosław Bieniuk to tata doskonały. Piłkarz postanowił zawiesić karierę sportową, aby poświęcić więcej uwagi trójce swoich dzieci. Na jednym z portali społecznościowych pokazał jak spędza z nimi czas. Zobacz: Jarosław Bieniuk poświęca się rodzinie. Pokazał jak spędza czas z synem Teraz, w długi czerwcowy weekend, sportowiec postanowił spędzić czas w gronie najbliższych przyjaciół. Jednak nie wyjechał z nimi na zagraniczne wojaże, ponieważ zdecydował, że zostaje w Trójmieście. Wraz z gromadką znajomych pływali łódką po Bałtyku. Wśród znajomych znalazł się także znany aktor - Borys Szyc . Wszystkim dopisywały świetne humory, a pogoda także nie zawiodła.  Jak się bawili? Zobacz na Polki.pl: Bieniuk pierwszy raz publicznie po śmierci Przybylskiej    

Jarosław Bieniuk ambasadorem akcji CAFE w Polsce
ONS
Newsy
Bieniuk apeluje do Polaków na Instagramie. Tak wykorzystuje potencjał swojego profilu
Sam na razie przerywa karierę

Ostatnio na Instagramie Jarosława Bieniuka pojawia się coraz więcej zdjęć. Piłkarz zapowiedział nawet, że przerywa karierę ze względu na kontuzję i zabieg jaki go czeka. Pochwalił się zdjęciem z ostatniego treningu. Zobacz:  Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie" Właśnie przed chwilą na profilu sportowca pojawiło się kolejne zdjęcie. Tym razem Bieniuk wspiera akcję "CAFE w Polsce". Program ma na celu włącznie do aktywnego kibicowanie niepełnosprawnych fanów piłki nożnej. Sportowiec sam na razie pozostanie wiernym kibicem, a na boisku prędko go nie zobaczymy. Jak na razie wspiera projekt i propaguje go wśród swoich fanów. Widzieliście już? Zobacz:  Kontuzjowany Bieniuk nie zrezygnował z pracy. Pokazał zdjęcie ze światową gwiazdą     Jarosław Bieniuk pierwszy raz na salonach po śmierci Przybylskiej:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner