Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska rozstali się?
Instagram/ONS

Czy Jarosław Bieniuk naprawdę rozstał się z Martyną Gliwińską?

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska rozstali się?
Instagram/ONS

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska nie są już razem? Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska byli parą przez ponad pół roku. Spędzili razem ostatnie wakacje, dzieci Jarosława polubiły jego dziewczynę. Martyna Gliwińska i Jarosław znali się od dawna, ale dopiero w zeszłym roku wywiązała się między nimi głębsza więź. Oboje nie komentowali swojego związku, ale Martyna spędzała dużo czasu również z dziećmi Bieniuka i wyglądało na to, że świetnie się czują w jej towarzystwie. Teraz pojawiły się plotki, że para się rozstała. Niektórzy twierdzą, że Jarosław i Martyna zakończyli swój związek w ostatnich miesiącach ubiegłego roku.

Związek Jarka i Martyny to przeszłość. Rozstali się w zgodzie, są szanse na to, że do siebie wrócą - twierdzi znajoma Bieniuka.

I kiedy naprawdę się wydawało, że ich związek już się zakończył, wszystkich zaskoczyła sama Gliwińska - wrzuciła na Instagram zdjęcie z dziećmi Jarosława Bieniuka. Czy tym zdjęciem chciała pokazać, że jednak dalej jest z Jarkiem w związku...?

Od kiedy Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska się spotykają?

Kilka miesięcy temu media obiegły zdjęcia Jarosława Bieniuka z Martyną. Poszli na jedną oficjalną imprezę, potem Martyna wrzuciła na Instagram ich wspólne zdjęcie z plaży i… w sieci zawrzało. Fani Przybylskiej nie byli zadowoleni z tego, że Jarek ma dziewczynę. W obronę wzięła wtedy tatę Oliwia, która również na Instagramie dała do zrozumienia, że akceptuje Martynę. 

Jarosław Bieniuk w granatowej marynarce

 

Jarek nie chce komentować rozstania z Martyną Gliwińską, ale nietrudno się domyślić, że samotnemu ojcu trójki dzieci nie jest łatwo dbać o nowy związek. 

Więcej przeczytasz w najnowszym Fleszu.

 

Jarek i Ania byli razem dwanaście lat. 

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
East News

Więcej na temat Jarosław Bieniuk
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27