Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jarosław Bieniuk po operacji
ONS
Newsy

Jarosław Bieniuk wyszedł ze szpitala! Mamy pierwsze zdjęcie po zabiegu

Czym się teraz zajmie?

Na początku tygodnia Jarosław Bieniuk poinformował o tym, że przerywa karierę, ponieważ chce poświęcić się rodzinie. Jednak to nie był jedyny powód. Piłkarz musiał poddać się zabiegowi. Zobacz: Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie"

Na szczęście operacja nie była bardzo poważna, a sportowiec już wyszedł ze szpitala. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem o kulach, informując o tym, że wszystko jest w porządku, a kontuzja została wyleczona. Teraz czeka go rehabilitacja i dużo czasu spędzonego w domu razem z dziećmi. Bieniuk jednak nie powróci do gry w piłkę nożną, a swoje życie zawodowe skieruje na inne tory. Na razie jest szczęśliwy, że jego zdrowie wróci do normy, a zdjęcie podpisał:

#zreperowany


Jesteście ciekawi czym się zajmie?

Zobacz: Zmęczony i smutny Bieniuk w barze z drinkiem. Tak "bawi" się w USA
 
 

Jarosław Bieniuk ambasadorem akcji CAFE w Polsce
ONS
Newsy
Bieniuk apeluje do Polaków na Instagramie. Tak wykorzystuje potencjał swojego profilu
Sam na razie przerywa karierę

Ostatnio na Instagramie Jarosława Bieniuka pojawia się coraz więcej zdjęć. Piłkarz zapowiedział nawet, że przerywa karierę ze względu na kontuzję i zabieg jaki go czeka. Pochwalił się zdjęciem z ostatniego treningu. Zobacz:  Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie" Właśnie przed chwilą na profilu sportowca pojawiło się kolejne zdjęcie. Tym razem Bieniuk wspiera akcję "CAFE w Polsce". Program ma na celu włącznie do aktywnego kibicowanie niepełnosprawnych fanów piłki nożnej. Sportowiec sam na razie pozostanie wiernym kibicem, a na boisku prędko go nie zobaczymy. Jak na razie wspiera projekt i propaguje go wśród swoich fanów. Widzieliście już? Zobacz:  Kontuzjowany Bieniuk nie zrezygnował z pracy. Pokazał zdjęcie ze światową gwiazdą     Jarosław Bieniuk pierwszy raz na salonach po śmierci Przybylskiej:

Jarosław Bieniuk w Paryżu
ONS
Newsy
Bieniuk wyjechał za granicę. Pochwalił się pierwszym zdjęciem
Wybrał wyjątkowe miasto

Jarosław Bieniuk niedawno podjął decyzję, że na razie zawiesza swoją sportową karierę. Postanowił poświęcić się rodzinie i z nią spędzać jak najwięcej czasu. To nie był jedyny powód takiego rozwiązania. Piłkarz doznał też poważnej kontuzji i musiał udać się na zabieg. Zobacz:  Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie" Wczoraj w Warszawie odbył się proces, który rozpoczęła jeszcze Anna Przybylska z Pudelkiem za uśmiercenie jej w czasie, kiedy zmagała się z ciężką chorobą. Rodzina aktorki wygrała sprawę, a teraz postanowiła odpocząć od tego medialnego szumu. Jarosław Bieniuk pochwalił się zdjęciem z wyjazdy za granicę, a udał się w bardzo piękne i wyjątkowe miejsce. Na cel podróży wybrał Paryż, a na Instagramie zdaje relację. Jak się bawi? Zobacz na Polki.pl:  Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie po śmierci Anny Przybylskiej     Bieniuk na konferencji Avon:

Andrzej Piaseczny wspomina Anię Przybylską u Kuby Wojewódzkiego
ons
Newsy
Piasek u Wojewódzkiego wspomina Przybylską: Minęło trochę czasu. Zawsze o niej mówię, gdy...
Znali się od bardzo wielu lat

Program Kuby Wojewódzkiego zawsze wzbudza dużo emocji, ponieważ dziennikarz potrafi ze swoich gości wyciągnąć najbardziej interesujące i kontrowersyjne rzeczy. Dzisiaj na kanapie zasiadł między innymi Andrzej Piaseczny , showman nie mógł powstrzymać się od pytania na temat Michała Piróga. Zobacz:  Piaseczny u Wojewódzkiego nie mógł uniknąć pytania o Piróga. Odpowiedział bez zastanowienia To jednak nie jedyny temat, który panowie poruszyli w rozmowie. Piasek przyznał się do tego, że był ostatnio na przesłuchaniach do serialu "Strażacy", który miał niedawno premierę na TVP. Wojewódzki przypomniał, że muzyk ma już za sobą doświadczenie aktorskie. Piaseczny bowiem przez wiele lat grał rolę Kacpra w "Złotopolskich" u boku Ani Przybylskiej . Obaj panowie zdobyli się na krótkie wspomnienie aktorki: Piaseczny: Ja byłem na zdjęciach próbnych do "Strażaków".    Wojewódzki: Ty grałeś przecież Kacpra w "Złotopolskich" przez wiele lat z Anią. Z naszą przyjaciółką Anią...   Piaseczny: Tak, z Anią. Minęło trochę czasu. Z Anią, o której zawsze mówię grając piosenkę z filmu. Mówię o tym, że jak to pięknie się uśmiechać na pamięć ludzi. Bo oczywiście jeśli ktoś odejdzie to jest cierpienie okropne, ale najcenniejsze, co może pozostać po człowieku to uśmiech na jego pamięć.    Wojewódzki i Piaseczny ewidentnie byli wzruszeni i widać, że temat śmierci aktorki nie jest im obojętny. Zobacz:  Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie"     Wojewódzki na konferencji TVN:  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner