Bieniuk o ślubie z Przybylską
ONS

Bieniuk o powiększeniu rodziny: Moce przerobowe są na wyczerpaniu

Bieniuk o ślubie z Przybylską
ONS

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk są jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Aktorka i piłkarz od wielu lat żyją w idealnym nieformalnym związku i wychowują trójkę dzieci. Ich relacja przeszła wiele trudnych momentów, jednak za każdym razem udawało im się wyjść na prostą i nie zaburzać rodzinnego szczęścia. Zobacz: Piękna Anna Przybylska pokazała rodzinne fotki na Instagramie

Media od kilku lat zastanawiają się, czy gwiazdorska para zdecyduje się kiedyś na ślub. Bieniuk w ostatnim wywiadzie dla Onet.pl postanowił powiedzieć, co sadzi na temat ewentualnego małżeństwa.

- Nie ma ciśnienia na ślub, ale gdzieś z tyłu głowy mamy, że to może nastąpić. Być może po zakończeniu mojej kariery, gdy będzie na to czas - powiedział sportowiec.


Partner Anny Przybylskiej został również zapytany przez dziennikarza, czy planują jeszcze powiększenie swojej rodziny

- O nie! Moce przerobowe są na wyczerpaniu. Teraz już nie możemy sobie pozwolić sobie na wypadki przy pracy.


Ewentualny ślub Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z pewnością byłby sporym medialnym wydarzeniem. W końcu gwiazdy bardzo chronią swoją prywatność, tak więc zdjęcia aktorki w sukni ślubnej byłby na wagę złota.

Na szczęście para ma dystans do rzeczywistości i papierek z urzędu nie jest im potrzebny, aby czuć się spełnionym w związku. Zobacz: Glejt od Pana Boga nikogo nie zwiąże

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Śliczna Przybylska na ulicach Londynu w nowej kampanii:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00