Smutny Bieniuk w barze
ONS

Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie"

Smutny Bieniuk w barze
ONS

Jarosław Bieniuk przez ostatnich kilkanaście dni przebywała w USA. Piłkarz pojechał tam co prawda do pracy, ale co jakiś czas umieszczał na swoim Instagramie zdjęcia z podróży. Zobacz: Zmęczony Bieniuk w barze z drinkiem. Tak "bawi" się w USA

Rok temu sportowiec doznał kontuzji pleców, która ciągle daje o sobie znać, przez co regularnie musi uczęszczać na rehabilitację. Teraz postanowił przerwać karierę. Jednym z powodów jest zabieg, który ma poprawić jego kondycję fizyczną i uchronić go przed dalszymi dolegliwościami. Wczoraj na Instagramie zamieścił zdjęcie z ostatniego treningu:

Ostatni trening przed zabiegiem


Ponadto, jak podaje JastrzabPost.pl, Bieniuk wydał oświadczenie, w którym wyjaśnia, że jego kariera dobiegła końca. Najważniejsza w tej chwili jest dla niego rodzina. Jarosław jest ojcem Oliwii (13 lat), Szymona (9 lat) i Jasia (4 lata), którzy są owocami związku z Anną Przybylską.

Myślę, że to jest dobry czas na to żeby skończyć karierę. W tym roku kończę już 36 lat i swoje na boiskach wybiegałem i wygrałem. Myślę, że to jest też już odpowiedni czas, żeby poświęcić się rodzinie. Moje marzenie spełniło się, bo na koniec mojej przygody z piłką mogłem wrócić do Gdańska i zagrać w Lechii w ekstraklasie na nowym stadionie. Lechia z roku na rok staje się coraz lepszym klubem. Mam nadzieję, że jakąś cegiełkę do budowy tej marki dołożyłem.


Życzymy powodzenia w realizacji kolejnych planów zawodowych.

Zobacz: Dziennikarka Vivy! wspomina Przybylską: "Łzy cisną mi się do oczu"

Zobacz: Przybylska 13 lat temu wyszła za mąż. Tak wyglądał jej ślub

Zobacz: Pierwszy wywiad z Bieniukiem po śmierci Przybylskiej!
 

Najpiękniejsze zdjęcia Anny Przybylskiej:

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41