Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Smutny Bieniuk w barze
ONS
Newsy

Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie"

Czym będzie się teraz zajmował?

Jarosław Bieniuk przez ostatnich kilkanaście dni przebywała w USA. Piłkarz pojechał tam co prawda do pracy, ale co jakiś czas umieszczał na swoim Instagramie zdjęcia z podróży. Zobacz: Zmęczony Bieniuk w barze z drinkiem. Tak "bawi" się w USA

Rok temu sportowiec doznał kontuzji pleców, która ciągle daje o sobie znać, przez co regularnie musi uczęszczać na rehabilitację. Teraz postanowił przerwać karierę. Jednym z powodów jest zabieg, który ma poprawić jego kondycję fizyczną i uchronić go przed dalszymi dolegliwościami. Wczoraj na Instagramie zamieścił zdjęcie z ostatniego treningu:

Ostatni trening przed zabiegiem


Ponadto, jak podaje JastrzabPost.pl, Bieniuk wydał oświadczenie, w którym wyjaśnia, że jego kariera dobiegła końca. Najważniejsza w tej chwili jest dla niego rodzina. Jarosław jest ojcem Oliwii (13 lat), Szymona (9 lat) i Jasia (4 lata), którzy są owocami związku z Anną Przybylską.

Myślę, że to jest dobry czas na to żeby skończyć karierę. W tym roku kończę już 36 lat i swoje na boiskach wybiegałem i wygrałem. Myślę, że to jest też już odpowiedni czas, żeby poświęcić się rodzinie. Moje marzenie spełniło się, bo na koniec mojej przygody z piłką mogłem wrócić do Gdańska i zagrać w Lechii w ekstraklasie na nowym stadionie. Lechia z roku na rok staje się coraz lepszym klubem. Mam nadzieję, że jakąś cegiełkę do budowy tej marki dołożyłem.


Życzymy powodzenia w realizacji kolejnych planów zawodowych.

Zobacz: Dziennikarka Vivy! wspomina Przybylską: "Łzy cisną mi się do oczu"

Zobacz: Przybylska 13 lat temu wyszła za mąż. Tak wyglądał jej ślub

Zobacz: Pierwszy wywiad z Bieniukiem po śmierci Przybylskiej!
 

Najpiękniejsze zdjęcia Anny Przybylskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk odnosi sukcesy w biznesie
ONS
Newsy
Syn Jarosława Bieniuka już po komunii. Piłkarz pokazał zdjęcie!
Szymon świętował w majówkę pierwszą komunię.

Syn Jarosława Bieniuka, Szymon, świętował w majówkę przyjęcie pierwszej komunii świętej. Na Instagramie piłkarza pojawiło się zdjęcie wyjątkowego tortu z tej okazji, który wygląda mistrzowsko! Na pewno też tak smakuje ;) Niedawno Jarosław Bieniuk udzielił wzruszającego wywiadu, w którym po raz pierwszy opowiedział o życiu po śmierci Anny Przybylskiej.  Zdradził wówczas, że Szymon od kilku lat trenuje piłkę nożną. W jego ślady idzie również młodszy syn Jarosława, Jaś: Szymon trenuje piłkę nożną już czwarty rok, Jasiu tak nieśmiało też zaczyna. Chodzi na judo i na piłkę nożną, zobaczymy co z tego będzie. Na razie to jest tylko zabawa, może kiedyś zostaną zawodowymi piłkarzami. Od razu mówię, że nie naciskam ich i mają wolny wybór... No może troszkę ukierunkowuję, ale na pewno do niczego nie zmuszam - mówił Jarosław Bieniuk. Zobacz:  Przyjaciel Bieniuka zdradził nieznaną historię o początkach znajomości piłkarza z Przybylską!   Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z komunii syna.   Dzieci Jarosława Bieniuka na Instagramie.

Jarosław Bieniuk spełnia ostatnią wolę Anny Przybylskiej
Newsy
Jarosław Bieniuk spełnił ostatnią wolę Ani Przybylskiej! Internauci: "Piękny gest"
O co chodzi?

Jarosław Bieniuk spełnia ostatnie życzenie  Anny Przybylskiej. Na swoim Instagramie poinformował, że jego klub Lechia Gdańsk wraz z grupą ETL przekazali aż 50 tysięcy złotych na hospicjum im. ks. E. Dutkiewicz w Gdańsku, które od zawsze wspierało Annę Przybylską! Aktorka w ostatnich miesiącach życia prosiła bliskich, żeby zawsze 1% podatku przekazywali na to miejsce.  Przed pogrzebem Anny Przybylskiej, jej mama poinformowała, żeby jej fani zamiast wieńców i kwiatów, wpłacali pieniądze na rzecz hospicjum . Dzięki temu udało zebrać się im ogromną kwotę!   Bieniuk zaznaczył, że to miejsce jest szczególne ważne w jego sercu, więc na pewno będzie wspierał hospicjum regularnie. Fani są zachwyceni i wzruszeni jego gestem: Takie gesty są szczegolne - pisze jeden z nich. Piękny gest! - zachwycali się. Panie Jarku #szczegolnemiejsce również w sercach wielu Polaków - dodaje kolejny fan. Brawo!   Zobacz także: Bieniuk udzielił pierwszego wywiadu po odejściu Przybylskiej: To idealny moment     Jarosław Bieniuk wspiera hospicjum w Gdańsku. Anna Przybylska wspierała hospicjum w Gdańsku.  

Jarosław Bieniuk
ONS
Newsy
Jak Jarosław Bieniuk radzi sobie z wychowaniem dzieci po śmierci Ani Przybylskiej? "Nie jest to łatwe"
Co zdradził w DDTVN?

Jarosław Bieniuk zdradził, jak radzi sobie z wychowaniem dzieci po śmierci Ani Przybylskiej! W wigilijnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" został wyemitowany materiał o rodzinie sportowca, w którym Bieniuk opowiedział o tym, jak wygląda teraz jego życie. Wywiad odbył się z okazji świąt Bożego Narodzenia i faktu, że 26 grudnia Ania Przybylska obchodziłaby 38. urodziny.  Jarosław Bieniuk wyznał, że ma trudną rolę jako rodzic. Jednocześnie musi być stanowczy i opiekuńczy, ale też musi starać się zastąpić dzieciakom mamę, Anię Przybylską. W wywiadzie przyznał, że nie jest to łatwe. Kiedyś starałem się być dobrym policjantem, tym od uszczęśliwiania dzieci. Ania pilnowała bardzo dyscypliny. W tej chwili muszę grać obie te role. Muszę być przede wszystkim sprawiedliwy i staram się, żeby ich po prostu nie rozpuścić. No nie jest to łatwe. Czasem człowiek traci cierpliwość, to jest trójka dzieci. Popełniałem błędy jako ojciec i jeszcze parę pewnie popełnię, ale myślę, że dzieci idą w dobrym kierunku. Oby było tak dalej. Jarosław Bieniuk o relacjach w rodzinie po śmierci Ani Przybylskiej Oczywiście były sportowiec podkreśla, że daje sobie doskonale radę dzięki pomocy rodziny, która mocno go wspiera. Jarosław Bieniuk ma oparcie w swoich rodzicach, a także w mamie Ani - Krystynie Przybylskiej. To właśnie oni i przyjaciele wspierają sportowca w trudnych momentach: Jest wiele osób, które są mi życzliwe. Przede wszystkim rodzina. Moja mama ze mną tu mieszka, tata też praktycznie cały czas tutaj przebywa. Mama Ani, babcia Krysia, też cały czas tutaj wpada, pilnuje tradycyjnych spraw, np. rachunków. Moja mama bardziej od strony kulinarnej, więc jesteśmy zgraną rodziną. Cały czas trzymamy się razem. Jest dużo łatwiej. Piłkarz zdobył się też na szczere wyznanie przed kamerami: Jesteśmy zżyci, kochamy się. Chyba...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner