Party Stories
Jarosław Bieniuk w różowej koszulce
Newsy

Jarosław Bieniuk zmienia pracę? Zdjęcie, które pokazał na Instagramie zdradza wszystko!

Jarosław Bieniuk chce zostać trenerem piłkarskim? Wiele na to wskazuje! Mąż Anny Przybylskiej przez wiele lat był piłkarzem m.in. w klubach Lechia Gdańsk czy Widzew Łódź, ale po zakończeniu sportowej kariery nie rozstał się na dobre z piłką nożną. Gdy Anny Przybylska poważnie zachorowała, Jarosław Bieniuk zrezygnował z pracy jako piłkarz i objął stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. sportowych Lechii Gdańsk. Teraz jednak ma inny plan! Jaki?

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Jarosław Bieniuk zmienia pracę?

Wiele wskazuje na to, że Jarosław Bieniuk chciałby teraz sprawdzić się w roli trenera piłkarskiego. Często piłkarze po zakończeniu kariery sportowej obejmują właśnie funkcję trenera, ale Bieniuk zanim pójdzie tą drogą, chce się przygotować do nowej funkcji. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem ze szkolenia dla trenerów piłkarskich!

 

 

ASK#Always#Seek#Knowledge #PZPN #kurs #uefaA #szkolatrenerow, podpisał zdjęcie Bieniuk.

Co o tym myślicie? Jarosław Bieniuk sprawdzi się w roli trenera? 

 

Jarosław Bieniuk na szkoleniu dla trenerów

Jarosław Bieniuk na szkoleniu piłkarskim
Instagram

 

ZOBACZ: Jarosław Bieniuk spełnił ostatnią wolę Ani Przybylskiej! Internauci: "Piękny gest"

 

Jarosław Bieniuk przekazał ostatnio sporo pieniędzy na hospicjum, które wspierała Ania:

Jarosław Bieniuk spełnia ostatnią wolę Anny Przybylskiej

Ania bardzo wspierała karierę Jarka!

Anna Przybylska z mężem Jarosławem Bieniukiem, 2008 r.
ONS.pl

Jarosław Bieniuk z synkiem

Jarosław Bieniuk na rozpoczęciu roku szkolnego syna
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk
ONS/Materiały prasowe
Newsy
Córka Ani Przybylskiej jednak nie zostanie modelką. Dlaczego? Głos zabrał jej tata - Jarosław Bieniuk!
Skąd ta decyzja?

Oliwia Bieniuk ma już 14 lat i podobno marzy o tym by zostać modelką. Córka zmarłej Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wystąpiła już w kampanii reklamowej firmy Reserved i dużo mówiło się o tym, że teraz jest najlepszy moment, by zaczęła karierę modelki. Jednak jej tata - Jarosław Bieniuk dla tygodnika "Świat i Ludzie" powiedział, że teraz jego córka nie będzie robiła kariery modelki.    Zobacz:  Oliwia Bieniuk pokazała ZDJĘCIE z chłopakiem "Najważniejszy!" Oliwia Bieniuk nie będzie modelką. Dlaczego? Wspólnie podjęliśmy decyzję, że na razie córka skupi się na nauce  - powiedział Bieniuk. Oliwia Bieniuk jest prześliczna i bardzo fotogeniczna. Po swojej mamie z pewnością odziedziczyła duże oczy, pełne usta i piękne włosy, a także niewątpliwy urok. Ale tata uważa, że jeszcze za wcześnie, aby wkraczać w dorosłość. I teraz powinna skupić się na nauce. Krystyna Pytlakowska jeszcze niedawno mówiła, że dziewczyna bardzo chce w przyszłości zacząć karierę jak jej mama Ania Przybylska. Oliwka marzy  o  karierze modelki . Jak  każda  przeciętna nastolatka  zaczyna  się  interesować modą  i fotografią .  Ania przecież też zaczynała  od  modelingu  - zdradziła Krystyna Przybylska, matka zmarłej  Anny Przybylskiej,  w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów". Zgadzacie się z decyzją Bieniuka? Zobacz także:  Oliwia Bieniuk, córka Ani Przybylskiej, zostanie modelką? Zobaczcie, co zamieszcza na Instagramie!   Oliwia Bieniuk jest bardzo podobna do swojej mamy. I chce zostać modelką.   Jarosław Bieniuk na razie nie chce by córka pracowała.    Oliwia Bieniuk jest najstarszą z trojki rodzeństwa. Ma jeszcze 2-ch młodszych braci.

Jarosław Bieniuk spełnia ostatnią wolę Anny Przybylskiej
Newsy
Jarosław Bieniuk spełnił ostatnią wolę Ani Przybylskiej! Internauci: "Piękny gest"
O co chodzi?

Jarosław Bieniuk spełnia ostatnie życzenie  Anny Przybylskiej. Na swoim Instagramie poinformował, że jego klub Lechia Gdańsk wraz z grupą ETL przekazali aż 50 tysięcy złotych na hospicjum im. ks. E. Dutkiewicz w Gdańsku, które od zawsze wspierało Annę Przybylską! Aktorka w ostatnich miesiącach życia prosiła bliskich, żeby zawsze 1% podatku przekazywali na to miejsce.  Przed pogrzebem Anny Przybylskiej, jej mama poinformowała, żeby jej fani zamiast wieńców i kwiatów, wpłacali pieniądze na rzecz hospicjum . Dzięki temu udało zebrać się im ogromną kwotę!   Bieniuk zaznaczył, że to miejsce jest szczególne ważne w jego sercu, więc na pewno będzie wspierał hospicjum regularnie. Fani są zachwyceni i wzruszeni jego gestem: Takie gesty są szczegolne - pisze jeden z nich. Piękny gest! - zachwycali się. Panie Jarku #szczegolnemiejsce również w sercach wielu Polaków - dodaje kolejny fan. Brawo!   Zobacz także: Bieniuk udzielił pierwszego wywiadu po odejściu Przybylskiej: To idealny moment     Jarosław Bieniuk wspiera hospicjum w Gdańsku. Anna Przybylska wspierała hospicjum w Gdańsku.  

Jarosław Bieniuk o Annie Przybylskiej
ONS
Newsy
Bieniuk i Przybylska myśleli o ślubie. Po śmierci Ani czeka go ogromne wyzwanie
Aktorka osierociła trójkę dzieci

Informacja o śmierci Anny Przybylskiej , choć poprzedzona dramatycznymi doniesieniami o jej walce z nowotworem, jest dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem i przede wszystkim tragedią - jej partnera, dzieci i najbliższych. Ze smutkiem i niekrytym żalem wiadomość tę przyjęły też zaprzyjaźnione z aktorką gwiazdy. Przypomnijmy: Smutek, żal i niedowierzanie. Tak gwiazdy zareagowały na śmierć Ani Przybylskiej Z niewyobrażalnym bólem musi zmierzyć się teraz Jarosław Bieniuk . Partner gwiazdy towarzyszył ukochanej w leczeniu, a na początku tego roku ogłosił decyzję o zakończeniu kariery. Motywował to tym, iż chce poświęcić więcej czasu rodzinie - mimo długiej i imponującej kariery piłkarskiej. Myślę, że to jest dobry czas na to, żeby skończyć karierę. W tym roku kończę już 35 lat i swoje na boiskach wybiegałem i wygrałem. Myślę, że to jest też już odpowiedni czas, żeby poświęcić się rodzinie - mówił wtedy. Para myślała też o ślubie. W jednym z wywiadów Ania wspominała, że małżeństwo jest w planach, ale w momencie, kiedy oboje się ustatkują zawodowo. Niestety, nie zdążyli powiedzieć sakramentalnego "tak". Chciałabym, żeby ten dzień był wyjątkowy. Najpierw Jarek musi skończyć grać, wtedy przestaniemy podróżować i będziemy mogli zostać mężem i żoną - wyznała w wywiadzie w "Gali". Aktorka osierociła trójkę dzieci - Oliwię, Szymona i Jana. Teraz Bieniuk z pewnością poświęci się ich wychowywaniu, mogąc też na pewno liczyć na wsparcie rodziny. Zobacz: Menadżerka Przybylskiej załamana jej śmiercią: "Kochała życie. Bardzo dzielnie walczyła" Ostatnie wyjście Przybylskiej na czerwony dywan. Będzie nam jej brakowało "Jest mi bardzo smutno, że nie mogę być z Państwem" - ostatnie publiczne wystąpienie Przybylskiej  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner