Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Jarosław Bieniuk z pikslem
EastNews
Newsy

Nowe fakty w sprawie Jarosława B. Pomorski adwokat rzucił zupełnie inne światło na całe zdarzenie

Nowe fakty w sprawie Jarosława B. Pomorski adwokat rzucił zupełnie inne światło na całe zdarzenie

Media zelektryzowała wiadomość o zatrzymaniu Jarosława B., do którego doszło 16 kwietnia. Były piłkarz Lechii Gdańsk, według relacji jej pełnomocnika, miał się dopuścić brutalnego gwałtu na swojej znajomej. Do zdarzenia miało dojść w znanym sopockim hotelu. Kobieta oskarża Jarosława B. o to, że odurzył ją narkotykami i wykorzystał. Pełnomocnik kobiety twierdzi, że jego klientka jest w bardzo złym stanie psychicznym. Teraz o całej sprawie wypowiedział się pomorski adwokat, który rzucił na zdarzenie nowe światło.

Co tak naprawdę stało się w escape roomie w Koszalinie?!

Czy Jarosław B. dopuścił się brutalnego gwałtu?

Jako pierwsze o całej sprawie poinformowało radio RMF FM. Błyskawicznie zainteresowały się tym również inne media. Pełnomocnik kobiety udzielił kilku bardzo mocnych wypowiedzi, w których opisuje stan zdrowia swojej klientki.  

Jej stan jest bardzo zły. To młoda osoba, która przeżywa głęboką traumę. Wciąż potrzebna jest jej opieka lekarska w związku z tym, że niektóre obrażenia fizyczne doznane w wyniku tego brutalnego gwałtu są poważne - powiedział Oskar Skibicki w rozmowie z  "Dziennikiem Bałtyckim".

Dziennikarz tej samej gazety rozmawiał także z jednym z pomorskich adwokatów (zachowuje anonimowość), który ma swoje zdanie na temat całego zdarzenia.

Jarosław B. znał tę kobietę od pewnego czasu i w weekend imprezowali razem. Później ona zażądała pieniędzy. Podobno około 2 tysięcy złotych. Mężczyzna odmówił zapłaty, więc zgłosiła gwałt, przymuszenie do seksu. Wydaje mi się, że przed zarzutem powinny wybronić go zapisy SMS-ów albo jakiejś innej formy kontaktu między nimi - przekonuje adwokat.

Zobacz także: Jarosław B. zatrzymany przez policję w Sopocie! Chodzi o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej

Jarosław B. jest niewinny?

Mecenas Olga Jądraszko w rozmowie z serwisem Fakt24 przekonuje, że jej klient jest niewinny. Według niej cała sprawa przypomina tę sprzed kilku lat, kiedy to piłkarz Leicester City również został niesłusznie oskarżony o gwałt. 

Mamy szereg wniosków dowodowych, które zamierzamy złożyć w Prokuraturze. Po zbadaniu wszystkich aspektów sprawy nie wykluczamy też złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Najbliższe dni będą kluczowe, jednak istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta - powiedziała pełnomocniczka Jarosława B. (...) Oskarżenia kierowane przeciwko niemu nie są oparte na prawdzie. Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie - dodaje Jądraszko. 

Jak zakończy się cała sprawa?

Jarosław B. zatrzymany

Czy Jarosław B. jest niewinny?

Jarosław B. piksele
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krystyna Przybylska, mama Ani Przybylskiej na premierze książki o aktorce
ONS.pl
Newsy
Krystyna Przybylska skomentowała nieobecność Jarosława Bieniuka na premierze książki o Ani Przybylskiej!
Krystyna Przybylska skomentowała nieobecność Jarosława Bieniuka na premierze książki o Ani Przybylskiej!

27 września miała premierę książka o Ani Przybylskiej "Ania", w której bliscy i przyjaciele aktorki wspominają  gwiazdę. Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po ponad rocznej walce z chorobą nowotworową. W książce można przeczytać wiele historii z życia Ani , zarówno z jej pracy na planie "Złotopolskich" czy filmu "Ciemna strona Wenus", jak i jej burzliwych związków. Na premierze zarówno w Trójmieście, jak i w Warszawie pojawiła się mama aktorki, Krystyna Przybylska, jej siostra Agnieszka czy Andrzej Piaseczny. Na warszawskiej premierze pojawiła się też Katarzyna Bujakiewicz, która przez lata przyjaźniła się z aktorką, gdy obie mieszkały w Poznaniu. Wielkim nieobecnym na obu premierach był Jarosław Bieniuk, który w jednym z wywiadów powiedział, że nie jest jeszcze gotowy na publiczne rozmowy o Ani. Co na temat nieobecności Jarosława Bieniuka na premierze powiedziała mama Ani Przybylskiej , Krystyna Przybylska? Zobacz wideo! ZOBACZ:  Mama, siostra i przyjaciele wspominają Annę Przybylską. Nie zabrakło Katarzyny Bujakiewicz i Andrzeja Piasecznego ZDJĘCIA   Krystyna Przybylska na premierze książki o Ani Przybylskiej  

Anna Przybylska, Krystyna Przybylska
East News
Newsy
Dlaczego rodzina Ani Przybylskiej zgodziła się na publikację biografii aktorki? Krystyna Przybylska wyjawia prawdę
Dlaczego rodzina Ani Przybylskiej zgodziła się na publikację biografii aktorki? Krystyna Przybylska wyjawia prawdę
Oliwia Bieniuk
Instagram
Newsy
Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcia i wygląda niemal identycznie jak Anna Przybylska!
Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcia i wygląda niemal identycznie jak Anna Przybylska!

Widać podobieństwo?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner