Party Stories
ONS
Newsy

Jarosińska nie chce odpuścić Dodzie

Pozwie ją po raz kolejny
W styczniu gruchnęła wiadomość, że w jednym z warszawskich klubów doszło do głośnej kłótni, połączonej z rękoczynami między Dodą a Moniką Jarosińską. Ta druga oskarżyła piosenkarkę o grożenie jej oraz obrażenia cielesne.

Aktorka zdecydowała, że sprawa nie może zostać ot tak sobie, więc trafiła z nią do Prokuratury Okręgowej, która śledztwo umorzyła. Jarosińska nie popuściwszy, udała się do stołecznego Sądu Okręgowego.

- Sąd podtrzymał decyzję o małej szkodliwości czynu. - powiedział w "Twoim Imperium" rzecznik sądu, Maciej Gieros.

Aktorka jednak nie odpuszcza. Zapowiada dalsze kroki.

- Doda nie może czuć się bezkarna. Spotkamy się w sądzie. - mówi.

Wygląda na to, że Monika Jarosińska będzie walczyć, a my już wkrótce możemy się  spodziewać kolejnych prób rozliczenia się z wokalistką.

daks
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Jarosińska nie daruje Dodzie
Złożyła skargę na prokuratora

Wydawało się, że to już koniec awantury na linii Doda - Monika Jarosińska albowiem sąd umorzył sprawę. Jednak Jarosińska nie chce dać za wygraną i nie godzi się z takim rozwiązaniem sprawy. Na łamach "Twojego Imperium" postanowiła opowiedzieć, co dalej zamierza. "Zamierzam złożyć zażalenie na decyzję prokuratora, a jeśli trzeba będzie, jestem gotowa sama pójść do sądu i walczyć o sprawiedliwość - odgraża się. Zależy mi na tym, by pani Rabczewska zrozumiała wreszcie, że nie może bezkarnie atakować innych ludzi, lżyć ich i bić. Musi ona odczuć na własnej skórze, że bycie celebrytą wcale nie zwalnia jej z odpowiedzialności za swe czyny. Niech lepiej pożegna się z myślą, że znów jej się upiekło." Niestety, Jarosińska może nie osiągnąć swojego celu. Niska szkodliwość czynu i obrażenia, które nie wymagały hospitalizacji przez 7 dni powodują, że prokurator nie musi wszczynać tej sprawy z urzędu.  Wygląda na to, że Jarosińska jest bardzo zdeterminowana, aby za wszelką cenę ukarać Dodę. Jesteśmy zatem ciekawi, jak dalej rozwinie się ta sytuacja.  pijavka

ONS
Newsy
Monika Jarosińska nie poddaje się!
Konflikt z Dodą jeszcze się nie skończył

Wojna między Dodą i Jarosińską trwa już kilka miesięcy. Przypominamy, że podczas jednej z imprez, między paniami doszło do awantury. Monika Jarosińska oskarża Rabczewską o pobicie. Obie złożyły już wyjaśnienia na policji. Jak można było się spodziewać, zeznania piosenkarki i aktorki były zupełnie inne. Po wysłuchaniu stron prokuratura odmówiła wszczęcia sprawy z urzędu. Monika Jarosińska spodziewała się innej decyzji. -Najważniejsze, żeby Doda została ukarana, a nie czuła się bezkarna- powiedziała „Super Expressowi”. Wszystko wskazuje na to, że Jarosińska nie podda się tak szybko i sama złoży sprawę do sądu.  Tulipan

ONS
Newsy
Jarosińska ma talent do... zmyślania!
Nie wie ile ma lat. Może resztę też zmyśliła?

Media wciąż huczą od plotek na temat oskarżenia Dody przez Monikę Jarosińską . Aktorka złożyła doniesienie na piosenkarkę, że ta pobiła ją i groziła śmiercią. Sprawa jednak wydaje się niejednoznaczna. Doda raczej skromnie wypowiada się na temat próbując nie rozdmuchiwać całej sprawy. Spokojnie robi swoje i nie wdaje się w słowne przepychanki z Jarosińską. Może rzeczywiście nie ma czego komentować, a cała sprawa jest mocno naciągana? Rabczewska w DDTVN stwierdziła, że to Monika rozpoczęła awanturę mówiąc, że "Nergal i tak zdechnie", a ona nie mogła pozwolić, by znieważono jej ukochanego.  - Ta osoba wykorzystuje całe zdarzenie, by zyskać rozgłos, bo niebawem wydaje płytę. To największa sensacja w jej 40- letnim życiu - powiedział Rabczewska.   Kto mówi prawdę rozstrzygnie policja, ale już teraz widać kto ma większą skłonność do konfabulacji . Na Żywo odkryło, że  Jarosińska kłamie nawet jeśli chodzi o jej wiek . Według danych podanych przez aktorkę na jej oficjalnym profilu na Facebook'u, ma ona 34 lata. Tymczasem gazeta znalazła dowód, że tak na prawdę ma 37 lat. W raporcie z obdukcji lekarskiej można przeczytać, że Monika Jarosińska urodziła się w 1974 roku, a taki dokument raczej się nie myli.  Skoro Jarosińska kłamie w takiej sprawie, może i w całej aferze z Dodą nie powiedziała całej prawdy?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner