Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Jarosław Bieniuk apeluje o pomoc
Newsy

Bieniuk apeluje o pomoc. Wystąpił w poruszającym filmiku [WIDEO]

O co chodzi?

Jarosław Bieniuk niedawno wydał w oświadczenie, w którym poinformował, że przerywa karierę sportową ze względu na rodzinę i zabieg jaki go czeka po kontuzji. Aktualnie piłkarz przebywa w Paryżu, gdzie ma chwilę wytchnienia. Zobacz: Bieniuk wyjechał za granicę. Pochwalił się pierwszym zdjęciem

Sportowiec nie zapomina jednak o najbardziej potrzebujących i angażuje się w różnego rodzaju kampanie społeczne. Ostatnio wziął udział w akcji, która miała umożliwić niepełnosprawnym fanom piłki nożnej uczestniczenie w meczach stadionowych. Teraz piłkarz wystąpił w kampanii zachęcającej do przekazania 1% fundacji hospicyjnej, z której pomocy korzystała Anna Przybylska

Teraz placówka nie jest w najlepszej sytuacji finansowej, dlatego w filmiku promującym akcję pojawiło się jeszcze kilka znanych nazwisk, m.in. Dariusz Michalczewski, Aleksandra Woźniak i Henryka Krzywonos.


Widzieliście już filmik?

Zobacz na Polki.pl: Jarosław Bieniuk twarzą Avon

 


 

Jarosław Bieniuk apeluje o pomoc 

Jarosław Bieniuk na konferencji Avon:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk w Paryżu
ONS
Newsy
Bieniuk wyjechał za granicę. Pochwalił się pierwszym zdjęciem
Wybrał wyjątkowe miasto

Jarosław Bieniuk niedawno podjął decyzję, że na razie zawiesza swoją sportową karierę. Postanowił poświęcić się rodzinie i z nią spędzać jak najwięcej czasu. To nie był jedyny powód takiego rozwiązania. Piłkarz doznał też poważnej kontuzji i musiał udać się na zabieg. Zobacz:  Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie" Wczoraj w Warszawie odbył się proces, który rozpoczęła jeszcze Anna Przybylska z Pudelkiem za uśmiercenie jej w czasie, kiedy zmagała się z ciężką chorobą. Rodzina aktorki wygrała sprawę, a teraz postanowiła odpocząć od tego medialnego szumu. Jarosław Bieniuk pochwalił się zdjęciem z wyjazdy za granicę, a udał się w bardzo piękne i wyjątkowe miejsce. Na cel podróży wybrał Paryż, a na Instagramie zdaje relację. Jak się bawi? Zobacz na Polki.pl:  Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie po śmierci Anny Przybylskiej     Bieniuk na konferencji Avon:

Jarosław Bieniuk w reklamie Avon
ONS
Newsy
Mąż Przybylskiej za kulisami reklamy: Realizacja zajęła sporo czasu. Bieniuk nie był jednak sam [WIDEO]
Jak wypadł w roli aktora?

  Kilkanaście dni temu jeden z serwisów internetowych podał wstrząsającą informację o śmierci Anny Przybylskiej . Plotkę natychmiast zdementowała menadżerka aktorki, która podobnie jak wiele gwiazd nie kryła oburzenia całą sytuacją. Głos w sprawie zabrał także mąż Przybylskiej, Jarosław Bieniuk . Były piłkarz przyznał, że jego rodzina z trudem funkcjonuje po tak trudnym przeżyciu. Przypomnijmy: Jak czuje się Przybylska? Bieniuk: "Choroba Ani jest delikatną sprawą"   Po tym jak Bieniuk porzucił karierę piłkarską zdecydował się spróbować sił w nowej branży. Niedawno został twarzą marki Avon i obok innych gwiazd miał reklamować kosmetyki znanego producenta. Efektem współpracy z pewnością będzie reklama, którą zobaczymy wkrótce w telewizji. Na chwilę obecną możemy przyjrzeć się kulisom jej powstawania. Z krótkiego wideo dowiadujemy się, że w reklamie wystąpiło 4 piłkarzy oraz że powstały trzy scenariusze na filmik.  Ekipa spędziła na planie 17 godzin i wykorzystała imponującą ilość strojów, bo aż 12. Było warto? Zobacz: Nowe zdjęcie Bieniuka po skandalicznej publikacji   Jarosław Bieniuk przesadził z makijażem na konferencji Avon:

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie bez koszulki
Instagram
Newsy
Jarosław Bieniuk pokazał ZDJĘCIE bez koszulki: "Czas wrócić do formy". Fani zachwyceni: "O matko ale ciało"
Jarosław Bieniuk pokazał ZDJĘCIE bez koszulki: "Czas wrócić do formy". Fani zachwyceni: "O matko ale ciało"

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie bez koszulki. Sportowiec pochwalił się na Instagramie fotką z sesji zdjęciowej i zachwycił fanów swoim wyglądem. Internauci byli pod wrażeniem wysportowanego ciała 37-letniego Jarosława Bieniuka.    Jarosław Bieniuk pokazał klatę... W związku ze zbliżającym się latem Jarosław Bieniuk postanowił zadbać o swoją formę. Piłkarz zapowiedział, że zamierza wrócić do formy, jaką prezentował podczas sesji zdjęciowej.  Słońce za oknem ☀️lato się zbliża 🌤🌊czas wrócić do formy 💪🏻Razem z #newbalance #rukola_catering #3,2,1...start #throwbackthursday #avon #sesja - napisał pod zdjęciem. Internauci byli zachwyceni wyglądem Bieniuka. Co pisali w komentarzach? No jak widać forma cud miód i malina i w ogóle pięęęęęękna rzeźba ✌😊👍🐗👍😊✌   😱 👍👍 Jest moc 💪💪   O matko ale cialo marzenie az milo popatrzec👊👌👊👌👊 - pisali fani (pisownia oryginalna). Zobaczcie, jak Jarosław Bieniuk prezentuje się bez koszulki. Naszym zdaniem wygląda świetnie! Zgadzacie się z nami?   Zobacz także:  Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii: „Ta sesja była nagrodą za dobre wyniki w nauce. Na razie musi się skupić na szkole”   Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie bez koszulki.   Internauci byli zachwyceni wyglądem sportowca.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner