Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jarosław Bieniuk ambasadorem akcji CAFE w Polsce
ONS
Newsy

Bieniuk apeluje do Polaków na Instagramie. Tak wykorzystuje potencjał swojego profilu

Sam na razie przerywa karierę

Ostatnio na Instagramie Jarosława Bieniuka pojawia się coraz więcej zdjęć. Piłkarz zapowiedział nawet, że przerywa karierę ze względu na kontuzję i zabieg jaki go czeka. Pochwalił się zdjęciem z ostatniego treningu. Zobacz: Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie"

Właśnie przed chwilą na profilu sportowca pojawiło się kolejne zdjęcie. Tym razem Bieniuk wspiera akcję "CAFE w Polsce". Program ma na celu włącznie do aktywnego kibicowanie niepełnosprawnych fanów piłki nożnej. Sportowiec sam na razie pozostanie wiernym kibicem, a na boisku prędko go nie zobaczymy. Jak na razie wspiera projekt i propaguje go wśród swoich fanów.

Widzieliście już?

Zobacz: Kontuzjowany Bieniuk nie zrezygnował z pracy. Pokazał zdjęcie ze światową gwiazdą
 
 

Jarosław Bieniuk pierwszy raz na salonach po śmierci Przybylskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk po operacji
ONS
Newsy
Jarosław Bieniuk wyszedł ze szpitala! Mamy pierwsze zdjęcie po zabiegu
Czym się teraz zajmie?

Na początku tygodnia Jarosław Bieniuk poinformował o tym, że przerywa karierę, ponieważ chce poświęcić się rodzinie. Jednak to nie był jedyny powód. Piłkarz musiał poddać się zabiegowi. Zobacz:  Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie" Na szczęście operacja nie była bardzo poważna, a sportowiec już wyszedł ze szpitala. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem o kulach, informując o tym, że wszystko jest w porządku, a kontuzja została wyleczona. Teraz czeka go rehabilitacja i dużo czasu spędzonego w domu razem z dziećmi. Bieniuk jednak nie powróci do gry w piłkę nożną, a swoje życie zawodowe skieruje na inne tory. Na razie jest szczęśliwy, że jego zdrowie wróci do normy, a zdjęcie podpisał: #zreperowany Jesteście ciekawi czym się zajmie? Zobacz:  Zmęczony i smutny Bieniuk w barze z drinkiem. Tak "bawi" się w USA    

Jarosław Bieniuk w Paryżu
ONS
Newsy
Bieniuk wyjechał za granicę. Pochwalił się pierwszym zdjęciem
Wybrał wyjątkowe miasto

Jarosław Bieniuk niedawno podjął decyzję, że na razie zawiesza swoją sportową karierę. Postanowił poświęcić się rodzinie i z nią spędzać jak najwięcej czasu. To nie był jedyny powód takiego rozwiązania. Piłkarz doznał też poważnej kontuzji i musiał udać się na zabieg. Zobacz:  Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie" Wczoraj w Warszawie odbył się proces, który rozpoczęła jeszcze Anna Przybylska z Pudelkiem za uśmiercenie jej w czasie, kiedy zmagała się z ciężką chorobą. Rodzina aktorki wygrała sprawę, a teraz postanowiła odpocząć od tego medialnego szumu. Jarosław Bieniuk pochwalił się zdjęciem z wyjazdy za granicę, a udał się w bardzo piękne i wyjątkowe miejsce. Na cel podróży wybrał Paryż, a na Instagramie zdaje relację. Jak się bawi? Zobacz na Polki.pl:  Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie po śmierci Anny Przybylskiej     Bieniuk na konferencji Avon:

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie bez koszulki
Instagram
Newsy
Jarosław Bieniuk pokazał ZDJĘCIE bez koszulki: "Czas wrócić do formy". Fani zachwyceni: "O matko ale ciało"

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie bez koszulki. Sportowiec pochwalił się na Instagramie fotką z sesji zdjęciowej i zachwycił fanów swoim wyglądem. Internauci byli pod wrażeniem wysportowanego ciała 37-letniego Jarosława Bieniuka.    Jarosław Bieniuk pokazał klatę... W związku ze zbliżającym się latem Jarosław Bieniuk postanowił zadbać o swoją formę. Piłkarz zapowiedział, że zamierza wrócić do formy, jaką prezentował podczas sesji zdjęciowej.  Słońce za oknem ☀️lato się zbliża 🌤🌊czas wrócić do formy 💪🏻Razem z #newbalance #rukola_catering #3,2,1...start #throwbackthursday #avon #sesja - napisał pod zdjęciem. Internauci byli zachwyceni wyglądem Bieniuka. Co pisali w komentarzach? No jak widać forma cud miód i malina i w ogóle pięęęęęękna rzeźba ✌😊👍🐗👍😊✌   😱 👍👍 Jest moc 💪💪   O matko ale cialo marzenie az milo popatrzec👊👌👊👌👊 - pisali fani (pisownia oryginalna). Zobaczcie, jak Jarosław Bieniuk prezentuje się bez koszulki. Naszym zdaniem wygląda świetnie! Zgadzacie się z nami?   Zobacz także:  Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii: „Ta sesja była nagrodą za dobre wyniki w nauce. Na razie musi się skupić na szkole”   Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie bez koszulki.   Internauci byli zachwyceni wyglądem sportowca.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner