Jared Leto, Rita Ora, & Bridgit Mendler prezentują na gali!
MTV

Jared Leto, Rita Ora, & Bridgit Mendler zaśpiewają na gali MTV EMA!

Jared Leto, Rita Ora, & Bridgit Mendler prezentują na gali!
MTV

Właśnie zostali potwierdzeni. Nominowanych do nagród MTV EMA będą także prezenterami na gali - mowa o Jaredzie Leto z Thirty Seconds to Mars, Rita Ora, oraz wokalistce i aktorce Bridgit Mendler!

MARS to faworyci MTV EMA (są także nominowani w kategorii Najwięksi Fani), współprowadzili galę w 2008 r., występowali na żywo w 2010 i zgarnęli 6 nagród w ciągu ostatnich kilku lat. W tym walczą o miano Najlepszego Zespołu Rockowego i w kategorii Najlepszy Teledysk. Jak myślicie, czy Jared zabierze swoich ziomów Shannona Leto i Tomo Miličevića do Amsterdamu?

Brytyjska wokalistka i autorka tekstów Rita Ora wybiła się na scenie muzycznej w 2012 roku dzięki utworowi „R.I.P.”, który zadebiutował na szczycie list przebojów w Wielkiej Brytanii oraz był singlem otwierającym ceremonię rozdania nagród EMA w 2012 roku.

Bridgit Mendler debiutuje na scenie muzycznej oraz scenie EMA - choć zdobyła już wiele głosów w kategorii Najlepszy Występ w serii MTV Push. 20-latka triumfuje singielm "Ready or Not", który znalazł się w zestawieniu top 40 z całego świata.

My jesteśmy gotowi na MTV EMA 2013, pytanie czy Ty także! Włącz się na relację na żywo 10 listopada, aby zobaczyć gwiazdy i wiele, wiele więcej.

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43