Janusz Palikot przerywa kampanię wyborczą
ONS
Newsy

Pozycja Palikota w sondażach przed wyborami umacnia się. W najlepszym momencie zawiesił kampanię

Ważniejsza okazała się przyjaźń z Leszczyńskim

Śmierć Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła wczoraj całą Polską. Jego bliscy i przyjaciele dalej nie mogą w to uwierzyć, a wczoraj postanowili wspomnieć dziennikarza. Pojawiło się dużo wzruszających słów. Zobacz: Plejada gwiazd wspomina Roberta Leszczyńskiego. Nie mogą uwierzyć w jego śmierć

Janusz Palikot
oprócz wyrażenie głębokiego żalu na Twitterze posunął się o krok dalej. Polityk zapowiedział, że przez dwa dni nie będzie prowadził kampanii przed wyborami prezydenckimi. Wszystko ze względu na to, że Leszczyński należał do ugrupowania Palikota - "Twój Ruch". Kandydat na prezydenta nie obawia się jednak utraty głosów i osłabienia swoich szans. Dla niego najważniejszy jest przyjaciel. Informację o zawieszeniu kampanii Janusza Palikota przekazał Michał Kabaciński z biura prasowego Twojego Ruchu:

W związku ze śmiercią naszego kolegi Roberta Leszczyńskiego odwołujemy zaplanowane na czwartek i piątek wydarzenia związane z kampanią Janusza Palikota. 


Dobry ruch?

Zobacz: Ostatnie zdjęcie Roberta Leszczyńskiego na Facebooku. Takim go zapamiętamy
 Nie żyje Robert Leszczyński. Śmierć i pogrzeb Roberta Leszczyńskiego

 

Gwiazdy wspominają Roberta Leszczyńskiego:

Janusz Palikot z rodziną
Newsy
Który polityk zdecydował się na fioletowe spodnie? To mógł być tylko on! ZDJĘCIA
Który polityk zdecydował się na fioletowe spodnie? To mógł być tylko on! ZDJĘCIA
Robert Leszczyński śmierć pogrzeb
ONS
Newsy
Znamy przyczynę śmierci Roberta Leszczyńskiego
Śledztwo w sprawie nie jest jednak zakończone

Robert Leszczyński miał wielu przyjaciół w branży, którzy nie mogą pogodzić się z jego odejściem. W ostatnim programie "Na językach" kilka minut programu poświęciła dziennikarzowi Agnieszka Szulim, która dwa lata temu gościła go w swoim show. Zobacz:  Na Językach: Szulim wspomina Leszczyńskiego: Mam nadzieję, że... Prokuratura miała jednak pewne wątpliwości, co do oficjalnej przyczyny śmierci, jaką miała być niewykryta cukrzyca. Z tego względu wszczęto dochodzenie w tej sprawie. Jak podało radio RMF FM sekcja zwłok wykluczyła, aby doszło do urazu mechanicznego. Jednak na oficjalną przyczynę śmierci trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni. Wstępnie najprawdopodobniej jest to niewydolność wielonarządowa.  Jak zakończy się śledztwo? Zobacz:  Pozycja Palikota w sondażach przed wyborami umacnia się. W najlepszym momencie zawiesił kampanię     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Robert Leszczyński śmierć pogrzeb
ONS
Newsy
Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci Leszczyńskiego. Prokuratora ma pewne wątpliwości
O co chodzi?

Śmierć Roberta Leszczyńskiego to ogromny wstrząs nie tylko dla jego bliskich i przyjaciół. Janusz Palikot, lider Twojego Ruchu, do którego należał dziennikarz, postanowił na dwa dni zawiesić kampanię wyborczą. Ma to na celu upamiętnienie zmarłego kolegi. Zobacz:   Pozycja Palikota w sondażach przed wyborami umacnia się. W najlepszym momencie zawiesił kampanię Kiedy na jaw wyszła ta smutna nowina w mediach pojawiała się informacja, że najprawdopodobniej przyczyną zgonu była niezdiagnozowana cukrzyca. Okazuje się, że prokuratora ma pewne wątpliwości, co do tej teorii. W związku z tym, jak podaje Super Express, ruszyło śledztwo w sprawie okoliczności śmierci Leszczyńskiego. Informację o tym przekazał Przemysław Nowak z Prokuratury Okręgowej w Warszawie: Wszczęliśmy śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dziennikarza. Prokuratura zleciła już sekcję zwłok, która ma wyjaśnić, co spowodowało zgon mężczyzny oraz pozwoli ustalić, czy do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Zostało także zlecone sporządzenie opinii toksykologicznej na obecność substancji odurzających. Jaki będzie efekt dochodzenia? Zobacz:  Młodziutka Grzeszczak śpiewa Whitney Houston w Idolu. Najbardziej zachwyciła swoim głosem Leszczyńskiego     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner