Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Janusz Korwin Mikke zasnął w Parlamencie Europejskim
ONS
Newsy

Korwin-Mikke tłumaczy się z rażącej wpadki. Trochę nagina fakty

Przy okazji obraża islamistów

Janusz Korwin Mikke od jakiegoś czasu pełni funkcję europosła. To właśnie w Parlamencie Europejskim miała miejsce sytuacja absolutnie bez precedensu, kiedy to prawicowy polityk zasnął podczas jednego z posiedzeń. Zdjęcie skompromitowało całą Polskę i zapewniło nam masę prześmiewczych publikacji. Przypomnijmy: Ale wstyd! Przez TO zdjęcie Korwina-Mikkego z Europarlamentu śmieje się z nas cała Europa

Długo nie musieliśmy czekać na komentarz samego zainteresowanego, który na swoim Facebooku napisał, że... wcale nie spał, a słuchał przemówienia z zamkniętymi oczami. Przy okazji, porównuje siebie do Winstona L.S.Churchilla (tak, tego Churchilla) - premiera Wielkiej Brytanii, laureata literackiej nagrody Nobla.

Po pierwsze: to, że ktoś słucha z zamkniętymi oczami, nie znaczy, że śpi. Po drugie: gdybym spał, byłby to tylko dowód, że przemówienie jest POTWORNIE nudne. Po trzecie: gdy śp.Winston L.S.Churchill na jakiejś naradzie Torysów przymknął oczy, dwaj młodzi torysi przechodząc obok powiedzieli: "Biedny, stary Winston! On już ledwo co widzi..." na co Churchill, nie otwierając oczu: "...i słuch ma coraz słabszy... Cytat (nie całkiem się z nim zgadzam...): "Islam u człowieka jest tak samo niebezpieczny, jak wścieklizna u psa" -pisze Janusz Korwin-Mikke


Wierzycie mu?

Zobacz: Szok! Korwin-Mikke uderzył znanego polityka
 Janusz Korwin Mikke zasnął w Parlamencie EuropejskimWizyta Baracka Obamy w Polsce: 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Janusz Korwin-Mikke, Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy
Agnieszka Woźniak Starak ostro komentuje słowa Korwin-Mikkego o kobietach: "Cham, pacan, seksista..."
Agnieszka Woźniak Starak ostro komentuje słowa Korwin-Mikkego o kobietach: "Cham, pacan, seksista..."

Janusz Korwin-Mikke "błysnął" w europarlamencie, kiedy powiedział, że kobiety powinny zarabiać mniej, bo są "mniej inteligentne i słabsze od mężczyzn". Po jego wystąpieniu w sieci rozpętała się burza, a jego wypowiedź jest szeroko komentowana na świecie. Głos w sprawie zabrała również  Agnieszka Woźniak-Starak, która zawsze broni kobiet.    Woźniak Starak ostro o wypowiedzi Mikkego!   Co napisała? Prezenterka nazwała  Korwina-Mikkego ... chamem! Jeśli my jesteśmy słabsze, to co powiedzieć o tobie, Januszu? 😂😂😂  #januszkorwinmikke #prawdziwymocarz   #cham   #pacan #seksista   #pato  - czytamy na Instagramie dziennikarki.       Janusz Korwin-Mikke po tym, co powiedział próbuje się tłumaczyć. Jednak chyba jeszcze bardziej się pogrąża.    Zobacz także:  Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata partnerkę! Kim jest jego żona? ZDJĘCIE Panie zakwestionowały tylko niższą inteligencję. Bo mniej widać. Przy czym niektóre UDOWODNIŁY swoimi wpisami, że są mniej inteligentne niż 60% mężczyzn – bo nie rozumieją, co znaczy 'przeciętnie' - napisał Korwin-Mikke na swoim Facebooku. Cały wpis poniżej.   Zobacz:  Inteligencja intrapersonalna, czyli wniknięcie w głąb siebie     Kolejny wpis eurodeputowanego jest rozszerzeniem tłumaczenia.       I jak podzielacie zdanie Agnieszki Woźniak-Starak czy może Janusza Korwin-Mikkego?   Zobacz także:  Korwin-Mikke u Wojewódzkiego znowu szokuje: Osobiście nie spotkałem inteligentnej kobiety   Agnieszka Woźniak Starak broni kobiet!

Janusz Korwin- Mikke poślubił swoją partnerkę
East News
Newsy
Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata partnerkę! Kim jest jego żona? ZDJĘCIE
Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata partnerkę! Kim jest jego żona? ZDJĘCIE

Janusz Korwin-Mikke wziął ślub! Okazuje się, że kontrowersyjny polityk poślubił swoją 30-letnią partnerkę tuż po świętach wielkanocnych. Informacje o radosnym wydarzeniu w rozmowie z Super Expressem potwierdził sam Janusz Korwin-Mikke. Świeżo upieczeni małżonkowie kilka dni po ceremonii wybrali się w podróż do Chin. Tak, potwierdzam. Wziąłem ślub z Dominiką 29 marca  - powiedział Janusz Korwin-Mikke. Kim jest żona i matka dwójki dzieci polityka? 30-letnia Dominika Sibiga pochodzi z Rzeszowa. Na swoim blogu dominika-sibiga.blog.onet.pl zdradziła, że jest absolwentką policealnego studia aktorskiego w Krakowie oraz, że ukończyła Uniwersytet Jagielloński z tytułem magistra sztuki. Według doniesień Super Expressu, wybranka polityka była również Miss Unii Polityki Realnej. Sam Janusz Korwin-Mikke ma już za sobą kilka związków. Jak podaje Wikipedia, pierwszy z nich zawarł w 1966 r., ożenił się wówczas z Ewą Mieczkowską. Z małżeństwa urodziło się dwóch synów: Ryszard (1968) i Krzysztof (1971). Po rozwodzie w 1973 związał się z Małgorzatą Szmit, z którą zawarł ślub kościelny w 1993 r. Na z nią troje dzieci: Kacpra (1974), Jacka (1977) i Zuzannę (1982). Według tego samego źródła, z dwóch innych nieformalnych związków posiada córki Korynnę (1983) i Nadzieję (2011) oraz syna Karola (2013) Janusz Korwin- Mikke i jego nowa żona tworzą związek od kilku lat. Razem wychowują 5-letnią córeczkę i 3-letniego synka.   Młodej parze gratulujemy!   Zobacz także: Korwin-Mikke u Wojewódzkiego znowu szokuje: Osobiście nie spotkałem inteligentnej kobiety   Dominika Sibiga - żona Janusza Korwin-Mikkego. Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata partnerkę.

Janusz Korwin Mikke zasnął w Parlamencie Europejskim
ONS
Newsy
Ale wstyd! Przez TO zdjęcie Korwina-Mikkego z Europarlamentu śmieje się z nas cała Europa
Kompromitującą fotkę wrzucił zagraniczny poseł

Janusz Korwin-Mikke nie bez powodu należy do grona najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków. Słynie z szokujących wręcz poglądów, a jego ekspresja, tak chętnie wykorzystywana przez producentów programów publicystycznych, to popis bezczelności, a czasami wręcz chamstwa. Nie ma wątpliwości, że Mikke zdążył już przekroczyć wiele granic. Przypomnijmy: Szok! Korwin-Mikke uderzył znanego polityka Polityk przebywa obecnie w Brukseli, gdzie bierze udział w posiedzeniach Parlamentu Europejskiego. Mikke słynie z proklamowania swojej nienawiści wobec Unii Europejskiej, ale decyzją wyborców znalazł się w gronie polskich europosłów. Niestety, wiążę się to z kolejnymi kompromitacjami naszego kraju na arenie międzynarodowej. W sieci robi już furorę zdjęcie zamieszczone na Twitterze przez zagranicznego posła, który przyłapał śpiącego Mikke podczas jednego z posiedzeń. I to w pierwszej ławce.   Anty-europejski, pro-senny: Polski prawicowiec Korwin Mikke śpi podczas przemówienia włoskiej minister Federiki Guidi - czytamy pod zdjęciem opublikowanym przez Michela Reimon . Zdaje się, że wszyscy, którzy oddali swój głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Korwina-Mikke mają teraz dobry moment na refleksję. Zobacz: WSTYD! Kac Wawa najgorszym filmem na świecie Spotkanie polskich polityków i Baracka Obamy:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner