ONS

Program prowadzony przez Roberta Janowskiego "Jaka to melodia" od lat cieszył się nie słabnącą popularnością. Sam Janowski był uważany za bardzo sympatycznego prezentera, głównie za sprawą często deklarowanej przez niego miłości do żony i rodziny. W momencie, kiedy okazało się, że postanowił rozstać się z żoną oglądalność jego programu gwałtownie spadła. Przyczyną był nie tylko sam rozwód, ale jak donosi "Super Express" sposób w jaki potraktował żonę!

Zarabiający 250 tysięcy miesięcznie Janowski poskąpił żonie alimentów w wysokości 2 500 na każde z dzieci i jednorazowej rekompensaty za porzucenie w wysokości 50 tysięcy złotych. Czy to zbyt dużo? Zdaje się, że dla osoby, której roczne dochody liczy się w milionach takie żądania nie są zbyt wygórowane.

Zanim sąd orzecze, kto ponosi winę za rozstanie widzowie już ukarali Janowskiego. Oglądalność jego programu spadła o prawie 2 miliony!

Ten zaskakujący spadek oglądalności odnotowała agencja AGB Nielsen Media Research. 

Czyżby Janowski nie przemyślał, że takie zachowanie może wpłynąć na jego wizerunek i spadek sympatii widzów, a tym samym na to ile zarabia. Niestety wyniki oglądalności są równoznaczne z zerami na koncie. 

pijavka

Więcej na temat Robert Janowski