Jane Fonda na rozdaniu Oscarów

Oscarowy czerwony dywan jest jednym z największych targowisk próżności w show-biznesie. To tutaj największe gwiazdy światowego formatu chcą błyszczeć i wyglądać jak najlepiej, bez względu na wiek. Udowodniła to wczoraj Jane Fonda.

Aktorka na gali pojawiła się w żółtej kreacji Atelier Versace, która subtelnie skupiała uwagę na dekolcie. Fonda do swojej sukienki dobrała złote dodatki: buty peep toe, kopertówkę i podłużne kolczyki. Gwiazda podczas oscarowej nocy, wraz z Michaelem Douglasem, miała okazję wręczać statuetkę dla najlepszego reżysera.

Jane Fonda swój rewelacyjny wygląd oczywiście nie zawdzięcza tylko dobrym genom. 75- letnia aktorka otwarcie przyznaje się do poprawiania urody i zatrzymywania upływającego czasu przy pomocy skalpela i strzykawki z kwasem hialuronowym.

Jak oceniacie barwną stylizację gwiazdy? Przypomnijmy, że od niedawna mamy również polską królową operacji plastycznych: 21-latka wydała 100 tysięcy na operacjęTak na czerwony dywanie prezentowały się pozostali goście Oscarów 2013:

Więcej na temat Jane Fonda Oscary