Na początku maja Izabela Janachowska po raz pierwszy została mamą. Tancerka urodziła synka, który otrzymał imiona Christopher Alexander. 32-latka nie zrobiła sobie długiego urlopu macierzyńskiego i już kilka dni temu można było ją spotkać na ramówce stacji TVN! Żona Krzysztofa Jabłońskiego pochwaliła się piękną sylwetką i widać było, że już wróciła do figury sprzed ciąży. 

Gwiazda nie zrezygnowała z pracy i już jesienią zobaczymy jej nowe projekty w telewizji. Janachowska znów doradzi w temacie ślubnej. Ostatnie miesiące Iza spędziła na planach zdjęciowych. Czy zabierała ze sobą swojego synka Christophera? Zobaczcie nasze wideo i poznajcie odpowiedź na to pytanie! 

Izabela zdradziła też, dlaczego wystąpiła z synkiem na okładce jednego z magazynów. Gwiazda w przeciwieństwie do koleżanek po fachu nie zakrywa twarzy dziecka i często publikuje zdjęcia chłopca w sieci. To dobry pomysł?

Iza zachwyca figurą

Izabela Janachowska
ONS

Zobacz także: Gdy brakuje pieniędzy, lepiej na weselu dać pustą kopertę czy nie przychodzić? Rozwiązanie Izy Janachowskiej jest najlepsze!

 

Więcej na temat Iabela Janachowska