Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Iwona Pavlović w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

To się wcześniej nie zdarzyło. Pavlović doprowadzona do łez

Iwona nie wytrzymała

Jan Mela zdecydowanie wyróżnia się na tle innych uczestników Tańca z Gwiazdami. Poza oczywistym powodem, którym jest jego niepełnosprawność, polarnik od początku nie ukrywa też, jakie cele przyświecają mu w programie. Wprost twierdzi, że interesuje go promocja i zbieranie pieniędzy na działalność jego fundacji. Nie szczędzi też przy tym dość ostrych słów pod adresem samego show. Przypomnijmy: Szok! Mela ostro o "TzG": "Kolorowa tandeta! Już sama nazwa jest rażąca"

A jak Jasiek radzi sobie na parkiecie? Najlepszym dowodem na to, że dla Meli nie istnieją żadne granice, był trzeci odcinek programu, w którym musiał się zmierzyć z sensualną rumbą. Jego wysiłki zostały docenione, bowiem jurorzy ocenili występ na aż 34 punkty. Szczególnie spodobał się on Iwonie Pavlović, która nie kryła wzruszenia, a w jej oczach pojawiły się łzy. Nie było więc niespodzianką, że przy przyznawaniu punktacji przyznała okrągłą dziesiątkę.

Mamy stosunkowo malutkie stopy, na których oparty jest cały ciężar naszego ciała. A Ty masz jedną stopę Jaśku i na niej tańczysz - mówiła przejęta Pavlović.


Was też poruszył występ Janka Meli?

Zobacz: "Mam drobne kłopoty z prawem, zdarza mi się upić"

 

Zdjęcia z trzeciego odcinka Tańca z Gwiazdami:

Jan Mela w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Partnerka Meli płakała po ich tańcu. Pavlović: Pierwszy raz przeszkadzała ci ta noga
Nie mógł liczyć na łaskawość jurorów

Za nami szósty odcinek Tańca z Gwiazdami , który obfitował w wiele niespodzianek. Pierwszą z nich, choć już zapowiedzianą, były występy nowych par - każda gwiazda zatańczyła z innym partnerem niż dotychczas. Fani i sami uczestnicy mogli jednak odetchnąć z ulgą, gdyż na finał show ogłoszono, że żadna z par nie pożegna się dziś z programem. Przypomnijmy: Dziś nikt nie odpadł z Tańca z Gwiazdami! Rewolucja w regulaminie Tradycyjnie już ogromne zainteresowanie wywołał występ Jana Meli . Tym razem z polarnikiem zatańczyła doskonała i doświadczona Nina Tyrka , a parze przypadł w udziale walc angielski. Niestety, wysoko dotąd oceniany Mela tym razem wypadł słabiej niż zazwyczaj. Iwona Pavlović pokusiła się nawet o uwagę, że było to spowodowane niepełnosprawnością Janka, a konkretniej protezą nogi. Surowe oceny jurorów sprawiły, że Tyrka nie wytrzymała nerwów i popłakała się na wizji.   Pavlović: No Janek, 12 kroków to trochę za mało walca w walcu wiedeńskim, w dodatku nieudanie zatańczonych. Pierwszy raz przeszkadzała ci noga, nie twoja wina, ale musimy ocenić cię sprawiedliwie. Jeżeli kopią cię w tyłek to i tak jesteś z przodu, więc się uśmiechnij! Tyrka: To było bardzo trudne, ale to był magiczny cały tydzień dla mnie i dla Jasia, więc dziękuję za wszystko Mela: Trzeba też umieć przegrywać... Kibicujecie Jankowi? Zobacz: Mela nie chce protezy ręki. Opowiedział o brutalnej rehabilitacji i życiowych dramatach ''+''ipt>''); //-->  

Jan Mela o Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Mela ostro o TzG: Szukali kogoś na gwałt. Pewnie byli w ciężkiej dupie
Jan znów ostro o show

Udział Jana Meli w " Tańcu z Gwiazdami " od początku budził mnóstwo emocji. Sam podróżnik miał bardzo sceptyczne podejście do formuły show, nie szczędził też krytyki pod adresem produkcji. Jego słowa wywołały prawdziwą burzę. Przypomnijmy: Szok! Mela ostro o "TzG": Kolorowa tandeta! Już sama nazwa jest rażąca Jeszcze przed odpadnięciem z rywalizacji, Mela udzielił długiego wywiadu w darmowym miesięczniku "Skarb". J an opowiedział o tym, jak długo producenci namawiali go do występu w programie . Stwierdził również, że produkcja miała duży problem z obsadą, skoro zadzwoniła nawet do niego: Trwały wakacje, siedziałem sobie gdzieś totalnie wyluzowany, dzwoni telefon, ospale mówię: "Halo" i słyszę historię, przez którą o mało nie udławiłem przeżuwanym jeszcze obiadem. Odparłem, że to chyba jakaś totalna pomyłka. Zapytałem nawet, czy to na pewno do mnie miał być ten telefon. Usłyszałem, że tak. Zacząłem się śmiać. Pewnie byli w ciężkiej dupie i na "gwałtu rety" trzeba było kogoś znaleźć. Na początku byłem kategorycznie na nie. Potem zacząłem rozmawiać z przyjaciółmi, żeby nad tym wszystkim się zastanowić. - przyznaje Mela Powinien w taki sposób wypowiadać się o show? Zobacz: Partnerka Meli płakała po ich tańcu. Pavlović: Pierwszy raz przeszkadzała ci ta noga Gwiazdy podczas biegu na rzecz fundacji Jana Meli:

Jan Mela w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Szok! Mela ostro o "TzG": Kolorowa tandeta! Już sama nazwa jest rażąca
Dlaczego więc zdecydował się na udział?

Udział Jaśka Meli w Tańcu z Gwiazdami już od momentu ogłoszenia decyzji budzi ogromne emocje. Nic więc dziwnego, że pierwszemu występowi Meli w programie przyglądano się z dużym zaciekawieniem. Umiejętności taneczne polarnika i filantropa zostały docenione - w głosowaniu widzów zajął drugie miejsce. Przypomnijmy: Mamy wyniki głosowania sms w "TzG". Wierzbicka wcale nie była ostatnia Występ niepełnosprawnego zawodnika spotyka się z mieszanym odbiorem, pojawiają się też zarzuty, że Mela chce teraz zaistnieć w show-biznesie jako pełnoprawny celebryta. Z takimi zarzutami Jan rozlicza się w nowym wywiadzie dla "Wprost". Co ciekawe, nie szczędzi też ostrych słów pod adresem samego show, które wprost nazywa tandetnym. Zdaje też sobie sprawę z faktu, iż jego niepełnosprawność ma wpływ na to, jak prezentuje się na parkiecie.   Nie jara mnie robienie show i kręcenie pupą, udowadnianie, jaki jestem zajebisty. Już sama nazwa programu jest dla mnie rażąca, bo nie jestem gwiazdą. A taką funkcję mam pełnić. Nie oszukujmy się, ten program jest odziany w kolorową tandetę. Wysoka oglądalność pokazuje, że chcemy takich programów (...) Chcę być traktowany jak normalny mężczyzna, a w programie - jak normalny uczestnik. Nie złapię partnerki prawą ręką, ale muszę starać się tańczyć tak, by te moje ograniczenia nie wpływały na efekt końcowy - twierdzi Dlaczego więcej zdecydował się na udział? Mela nie ukrywa, że zdecydowały pieniądze i poczucie misji. Kasa też jest ważna, a niepotrzebnie stanowi temat tabu. Pieniądze w połowie chciałbym przeznaczyć na działania mojej fundacji, czyli na pomoc osobom po amputacjach. Trudno jest zbierać te pieniądze w inny sposób (...) Chcę w nowej odsłonie pokazać, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Ten program ma bardzo wysoką oglądalność, na poziomie 4 mln widzów. Dzięki temu ze...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner