Jan Lubomirski z nową partnerką
ONS

Lubomirski znalazł pocieszenie po rozstaniu z Kulczyk? Paparazzi mają pewne dowody

Jan Lubomirski z nową partnerką
ONS

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się szokująca informacja o rozwodzie jednej z najbogatszych par w Polsce - Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego. Para decyzję o rozstaniu podjęła na długo przed tym, zanim informacja dostała się do mediów. Od tamtej pory Dominika jest gwiazdą TVN i coraz częściej bryluje na salonach, książę Jan natomiast stara się unikać błysku fleszy, choć na jego temat również pojawiały się pikantne plotki dotyczące romansu z piękną pogodynką. Przypomnijmy: Książę Lubomirski po rozwodzie z Kulczyk znalazł pocieszenie u boku pogodynki

Wiele wskazuje na to, że Jan Lubomirski zapomniał już o byłej żonie i zdecydował się ułożyć sobie życie na nowo. Prawdopodobnie jego wybranką nie jest jednak pogodynka, a tajemnicza brunetka nie związana z show-biznesem. Paparazzi przyłapali ich na spacerze - nie brakowało czułych gestów, świadczących o przyjaźni. O całej sytuacji poinformowało "Na żywo".
 

Po posiłku idą w kierunku ul. Moliera. Jan Lubomirski-Lanckoroński przeodem, jego towarzyszka za nim. Cel: luksusowy butik z odzieżą. Po drodze książę chowa kilka toreb z zakupami do bagażnika zaparkowanego nieopodal bentleya. I niespodziewanie... bierze towarzyszkę za rękę! Odprowadza ją do sklepu, żegna, szepcąc coś do ucha. Sam wraca do samochodu i odjeżdża. - czytamy.
 

Jeśli to faktycznie coś poważnego, to trzymamy kciuki.

Zobacz: Jan Lubomirski zmienił image. Zmiana na lepsze? 

Na żywo nr 27 (3 lipca 2014)

 

Więcej na temat Jan Lubomirski
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40