Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kim jest Sebastian Kulczyk?
Newsy

Sebastian Kulczyk - czy teraz on będzie najbogatszym Polakiem?

Co wiemy o synie Jana Kulczyka?

Cała Polska żyje dziś smutną wiadomością o śmierci najbogatszego Polaka - Jana Kulczyka. Obok kondolencji pojawiają się jednak pytania, co dalej stanie się z firmą Jana Kulczyka. Zmieni się chyba niewiele  - biznesmen już jakiś czas temu mianował prezesem Kulczyk Investments swojego syna.

Sebastian Kulczyk od stycznia 2014 zajmuję się firmą. Od tego czasu spoczywa na nim odpowiedzialność za fortunę wycenianą na 11 mld złotych.

34-letni dzisiaj Sebastian miał zostać muzykiem i skończył nawet szkołę muzyczną w klasie saksofonu i fortepianu. W wieku 19 lat dostał od rodziców prezent w postaci 100 tysięcy złotych na rozkręcenie własnego biznesu - internetowej agencji reklamowej. Niestety potem zaliczył bankructwo sieci kawiarenek internetowych.

Sebastian Kulczyk pracował w banku inwestycyjnym Lazard w Londynie, kiedy zadzwonił do niego ojciec i zaproponował mu, by to właśnie on został prezesem w jego firmie. Sebastian miał także swój udział w powołaniu wspólnej firmy Jana Kulczyka i szejka Ahmada Mohameda Al Sayeda, kierującego Qatar Holding. Biznesmeni zajęli się poszukiwaniem rud metali i minerałów w Afryce i Ameryce Południowej.

Kim jest Katarzyna Jordan?

Sebastian Kulczyk nie lubi brylowania na salonach, Jego żoną jest Katarzyna Jordan, są małżeśntwem od 5 lat. Ślub wzięli we Francji na Lazurowym Wybrzeżu.


Zobacz: Znamy szczegóły śmierci Jana Kulczyka!

 

  

                 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kim jest Katarzyna Jordan?
ONS
Newsy
TYLKO U NAS! Sebastian Kulczyk rozwodzi się z żoną, Katarzyną Jordan! Poznaj szczegóły
TYLKO U NAS! Sebastian Kulczyk rozwodzi się z żoną, Katarzyną Jordan! Poznaj szczegóły

Jak donosi magazyn "Flesz",   Sebastian Kulczyk rozwodzi się z Katarzyną Jordan. Najbogatszy Polak jest w trakcie trzeciej, ostatniej sprawy rozwodowej.   Rozwód Sebastiana Kulczyka i Katarzyny Jordan Syn zmarłego Jana Kulczyka, który wraz z siostrą Dominiką Kulczyk, odziedziczył po ojcu ogromny majątek, postanowił z żoną Katarzyną rozwieść się z klasą i bez rozgłosu. Wszystkie rozprawy odbywają się w Londynie. Oboje mieszkają tam od dawna i tam prowadzą swoje biznesy. Sebastian jest spadkobiercą i prezesem przedsiębiorstwa Kulczyk Invesments, a Katarzyna poświęca się organizowaniu wernisaży sztuki oraz działa w kilku fundacjach - czytamy w magazynie "Flesz".    Zobacz:  Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk kiedyś byli przyjaciółmi, teraz znów się spotkali ZDJĘCIA   Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan byli małżeństwem osiem lat. Para nie ma dzieci. Przypominamy, że w ostatnim rankingu najbogatszych Polaków, majątek Sebastiana i jego siostry Dominiki wyceniony jest na 17 mld złotych! Nie są znane szczegóły rozwodu, jak i podziału majątku, ale zapewne dopiero przy kolejnym rankingu dowiemy się, czy majątek Sebastiana Kulczyka zmniejszył się po rozwodzie.   W podobnych okolicznościach, także w Londynie rozwodzili się przed laty rodzice Sebastiana, Jan i Grażyna Kulczykowie.   ZOBACZ:  Minął rok od śmierci Jana Kulczyka. Co dzisiaj się dzieje z jego imperium?   Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan rozwodzą się   Byli razem osiem lat   Sebastian jest obecnie najbogatszym Polakiem

Sebastian Kulczyk z brodą
Fleszstyle
Rzadki widok! Sebastian Kulczyk z żoną na pokazie mody. Wiemy, dlaczego się tam pojawili!
Rzadki widok! Sebastian Kulczyk z żoną na pokazie mody. Wiemy, dlaczego się tam pojawili!

We wtorek Sebastian Kulczyk pojawił się na pokazie nowej kolekcji Bizuu. To pierwsze publiczne wyjście milionera po śmierci jego ojca, Jana Kulczyka. Na czerwonym dywanie towarzyszyła mu piękna żona, Katarzyna Jordan . Taki widok to rzadkość, bo para zwykle nie pokazuje się razem na tego typu imprezach. Tym razem zrobili wyjątek. Dlaczego? Sebastiana Kulczyka i Katarzyna Jordan na 5. urodzinach Bizuu Milioner towarzyszył ukochanej żonie, ponieważ jej siostra Blanka Jordan z duetu Bizuu wraz ze swoją wspólniczką, Zuzanną Wachowiak, świętowały 5. urodziny marki. Oboje chcieli wesprzeć bliską im osobę. Nie zdecydowali się na pozowanie na ściance. Przez cały wieczór unikali też fotoreporterów. Mamy jednak kilka zdjęć pary.   Zobacz także:  Czy żona Sebastiana Kulczyka będzie mu pomagać w firmie? Kim jest Katarzyna Jordan?   Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan na pokazie Bizuu Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan unikali fotoreporterów        

Sebastian Kulczyk na okładce Forbes
ONS
Newsy
Po śmierci Jana Kulczyka „Forbes” z jego synem na okładce został wyprzedany
Potrzebny był dodruk

W dniu śmierci Jana Kulczyka w sieci pojawiła się okładka najnowszego numeru magazynu „Forbes” z Sebastianem Kulczykiem . Wywiad ze spadkobiercą fortuny najbogatszego Polaka został przeprowadzony oczywiście przed tragicznym zdarzeniem. Zobacz: Sebastian Kulczyk na okładce "Forbes"! "Łatwiej jest w życiu, jeśli ma się zamożnych rodziców, ale ja byłem trzymany krótko" Zainteresowanie rodziną Kulczyków po śmierci Jana Kulczyka gwałtownie wzrosło i sierpniowe wydanie „Forbesa” z Sebastianem Kulczykiem szybko zniknęło z kiosków . Jak donosi Presserwis wydawca magazynu musiał dodrukować prawie 20 tys. egzemplarzy bieżącego numeru. Sierpniowe wydanie miało razem nakład 60 tys. egzemplarzy. zamiast 40 tys. Rozmowy z dziećmi najbogatszych Polaków, w tym z Sebastianem Kulczykiem, były przeprowadzone o wiele wcześniej. Nie mieliśmy możliwości, by dokonać jakichkolwiek zmian. Jest to tragiczny zbieg okoliczności -­ mówi Michał Broniatowski, redaktor naczelny magazynu. Pogrzeb Jana Kulczyka odbędzie się w środę 5 sierpnia w Poznaniu. Żegnać go będzie najbliższa rodzina i osoby zaproszone przez rodzinę . Zobacz: Czy żona Sebastiana Kulczyka będzie mu pomagać w firmie? Kim jest Katarzyna Jordan? ZDJĘCIA                    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner