Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jan Kulczyk nie żyje
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Jan Kulczyk nie żyje!

Najbogatszy Polak miał 65 lat

 

 

Dziś pierwsza rocznica śmierci Kulczyka. Monika Olejnik, Hanna Lis... Z kim jeszcze się przyjaźnił?

Nie żyje Jan Kulczyk


Szokująca wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje Jan Kulczyk, najbogatszy Polak. Przedsiębiorca miał 65 lat. O śmierci biznesmena poinformowały władze jego firmy Kulczyk Investments. Kulczyk od dłuższego czasu chorował. Jak informuje PAP, Kulczyk zmarł podczas operacji.

Kulczyk był absolwentem VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy (1968). Ukończył prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i handel zagraniczny na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiadał stopień naukowy doktora prawa międzynarodowego – doktorat obronił w 1975.

Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje.

Jan Kulczyk nie żyje

Szczegóły śmierci Jana Kulczyka
ONS
Newsy
Znamy szczegóły śmierci Jana Kulczyka!
Biznesmen zmarł w wieku 65 lat

Ta informacja zaszokowała dziś wszystkich. Nie żyje Jan Kulczyk . Najbogatszy Polak miał 65 lat. Wiadomość o śmierci biznesmena podały władze jego firmy. Zobacz: Jan Kulczyk nie żyje! „Gazeta Wyborcza” podaje, że Jan Kulczyk zmarł w Wiedniu w wyniku komplikacji podczas operacji: To był drobny zabieg kardiologiczny, dzisiaj miał wyjść, już był poumawiany na szereg spotkań w Warszawie - mówi „Gazecie” jeden z najbliższych współpracowników. Na bieżąco będziemy Was informować o nowych faktach w sprawie. Zobacz: Sebastian Kulczyk - czy teraz on będzie najbogatszym Polakiem?                   

Jan Kulczyk
Newsy
Dziś pierwsza rocznica śmierci Jana Kulczyka, ale teorie spiskowe o jego śmierci nadal krążą... Jakie?
Niektórzy twierdzą, że Kulczyk żyje!

Rok temu zmarł Jan Kulczyk. Najbogatszy Polak, biznesmen, filantrop odszedł 29 lipca 2015 w klinice w Wiedniu. Miał 65 lat. Powodem jego śmierci były komplikacje, które pojawiły się po zbiegu kardiologicznym, któremu poddawany był Kulczyk. Jego śmierć odbiła się szerokim echem w świecie polskiego biznesu, polityki i mediów. Na pogrzebie Jana Kulczyka w jego rodzinnym Poznaniu, oprócz rodziny i przyjaciół, pojawiło się wiele znanych osobistości.  (Zobacz: Ślub, rozwód, śmierć: co nas najbardziej stresuje )   Mity o śmierci Jana Kulczyka Niespodziewana śmierć najbogatszego Polaka stała się polem do wielu spekulacji. Wokół niej wyrosło wiele mitów. Tuż po śmierci Kulczyka pojawiły się informacje zagraniczych mediów o rzekomej chorobie nowotworowej biznesmena. Jednak nie zostały one uznane za oficjalną przyczynę jego śmierci. Są jednak tacy, którzy uważają, że... Jan Kulczyk może nadal żyć, a jego śmierć mogła zostać upozorowana. Bardzo zaskakujące słowa padły chociażby z ust Jarosława Gowina. Nie żyje, przynajmniej taka jest wersja oficjalna - powiedział Gowin w wywiadzie dla TVP Info. Ta szokująca wypowiedź wicepremiera i ministra nauki w rządzie Beaty Szydło zadziwiła nawet dziennikarza, który przeprowadzał z nim wywiad.  Panie redaktorze, przyszłość pokaże, czy w tej sprawie nie ma jeszcze jakiegoś drugiego dna - powiedział Gowin. W dalszej części wywiadu Jarosław Gowin zauważył, że, jego zdaniem, zastanawiający może być fakt, iż Jan Kulczyk pojechał na operację serca do "zwykłego, miejskiego szpitala w Wiedniu", a nie do ekskluzywnej kliniki. Ta wypowiedź Gowina wywołała lawinę spekulacji.   "Jan Kulczyk żyje na Bali"? Profesor Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta Andrzeja Dudy, zasugerował nawet, że Jan Kulczyk być może żyje i przebywa na Bali....

Zofia Noceti-Klepacka
EastNews
Newsy
Olimpijka wystawiła medal na aukcję dla chorej przyjaciółki. Kupił go Jan Kulczyk i…
Pamiętacie tę historię?

  Nie żyje Jan Kulczyk   Śmierć Jana Kulczyka  to wielka strata również dla polskiego sportu. Biznesmen wspierał finansowo Komitet Olimpijski i polskich sportowców oraz kibicował naszym zawodnikom podczas najważniejszych zawodów. Pojechał też na igrzyska olimpijskie do Londynu w 2012 roku, gdzie  Zofia Noceti-Klepacka wywalczyła brązowy medal w żeglarstwie. Po powrocie do Polski, zawodniczka postanowiła oddać go na licytację, a pieniądze przeznaczyć na leczenie chorej na mukowiscydozę Zuzi, która jest jej sąsiadką. Historia Zofii i jej sąsiadki wzruszyła całą Polskę, a wkrótce okazało się, że piękny gest zawodniczki został docenione przez najbogatszego Polaka. Podczas Spotkania Noworocznego Rodziny Olimpijskiej okazało się bowiem, że osobą, która kupiła medal  Zofii Noceti-Klepackiej był Jan Kulczyk, który oddał olimpijce jej brązowy medal.   “Pani Zosiu, tak naprawdę wywalczyła pani ten medal dwukrotnie. W Londynie, a potem jeszcze w Warszawie. Za każdym razem w cudownym, niepowtarzalnym stylu. Pani Zosiu, on musi wrócić do pani”, powiedział podczas gali Jan Kulczyk. Piękny gest Jana Kulczyka wzruszył Zofię. Na scenie nie potrafiła ukryć łez i długo dziękowała Kulczykowi.    Najważniejsze kobiety w życiu Jana Kulczyka.  Przyczyny śmierci Jana Kulczyka.  

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner