Jan Kulczyk
ONS
Newsy

Francuska Agencja Prasowa: "Jan Kulczyk chorował na raka"

Nowe fakty w sprawie

Dziś pierwsza rocznica śmierci Kulczyka. Monika Olejnik, Hanna Lis... Z kim jeszcze się przyjaźnił?

Przyczyny śmierci Jana Kulczyka


Jan Kulczyk zmarł dziś w nocy w Wiedniu w wyniku komplikacji podczas zabiegu kardiologicznego. Przedsiębiorca miał 65 lat. To cios nie tylko dla rodziny i najbliższych przyjaciół, ale i polskiego rynku oraz giełdy. Zobacz: Giełda reaguje na śmierć Jana Kulczyka. Spadają ceny akcji

Na jaw wciąż wychodzą nowe fakty w sprawie śmierci Jana Kulczyka. Dziś francuska agencja AFP, podaje, że biznesmen leczył się na raka prostaty nowatorską metodą w Nowym Jorku już rok temu!:

Został przewieziony do wiedeńskiego szpitala, by przejść nowatorskie badania nowotworowe po operacji prostaty w Nowym Jorku, jaką przeszedł rok temu – powiedział w rozmowie z agencją AFP znajomy.

Na razie żadna z informacji nie jest potwierdzona oficjalnie przez rodzinę i najbliższych.

Zobacz: Sebastian Kulczyk - czy teraz on będzie najbogatszym Polakiem?
 

ALLONS_1090472.jpg


Jan Kulczyk na Gali Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jan Kulczyk
ONS
Newsy
Dlaczego umarł Jan Kulczyk? Szokujące doniesienia austriackiego dziennika
Gazeta pisze o komplikacji w czasie operacji

Od śmierci Jana Kulczyka minie niedługo miesiąc. Najbogatszy Polak, według oficjalnych informacji zmarł w wyniku powikłań pooperacyjnych. Dziś austriacki dziennik „Heute” ujawnia nowe szczegóły - i pisze o błędzie lekarskim! Zobacz: Jan Kulczyk na okładce "Vivy!". Najbogatszy Polak we wspomnieniach przyjaciół Jak pisze "Fakt", powołując się na austriackie ustalenia, w 2014 roku biznesmen poleciał do USA, by poddać się eksperymentalnej metodzie leczenia raka prostaty. Cały czas opiekował się nim profesor Shahrokh Shariat z wiedeńskiej kliniki AKH. W Nowym Jorku Kulczykowi został wykonany zabieg z użyciem nanonoża - jest to mało inwazyjna metoda niszczenia komórek nowotworowych z wykorzystaniem ładunku prądu. Operacja się udała. Chcąc jednak upewnić się, że wszystkie komórki zniknęły, poddał się limfadenektomii, czyli usunięciu około 20 węzłów chłonnych z okolic ud i biodra  - pisze gazeta. Jak pisze „Fakt”, w trakcie operacji doszło do komplikacji. Zabieg trwał 6 godzin, a nie 1,5 h, jak zaplanowano wcześniej.  Według ustaleń, na które powołuje się portal, doszło do uszkodzenia tętnicy udowej. Co mówi lekarz miliardera? Przyczyna jego śmierci nie ma nic wspólnego z operacją. Poszło dobrze i skutecznie, pacjent był zadowolony. To smutne, że próbuje się fałszywymi pogłoskami zdyskredytować mój zespół, bez szacunku dla cierpień rodziny  - mówi w "Heute". Zobacz: Tłumy żegnały Jana Kulczyka. Kto pojawił się na pogrzebie biznesmena?  

ONS
Newsy
Wzruszające słowa Joanny Przetakiewicz rok po śmierci Jana Kulczyka "Nie wierzę, że to już rok..."
Wzruszające słowa Joanny Przetakiewicz rok po śmierci Jana Kulczyka "Nie wierzę, że to już rok..."

Trudno w to uwierzyć, ale od śmierci Jana Kulczyka minął już rok! Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 roku w klinice w Wiedniu. Dla wszystkich był to ogromny szok. I chociaż już tyle czasu minęło od jego śmierci, nadal nie milkną echa teorii spiskowych - niektórzy twierdzą,  że Kulczyk tak naprawdę żyje ...   Joanna Przetakiewicz, partnerka Jana Kulczyka, bardzo przeżyła śmierć swojego partnera, z którym związana była od 2005 roku. Para nigdy nie zdecydowała się na ślub, bo jak mówiła sama Przetakiewicz , "żadna umowa nie jest gwarancją szczęścia". Przetakiewicz rok po śmierci Jana Kulczyka wspomina go na swoim profilu na Instagramie. Nie mogę uwierzyć, że minął już rok. Niech aniołowie trzymają cię pod swoimi skrzydłami - napisała pod fotografią na Instagramie Joanna Przetakiewicz. Fani Joanny Przetakiewicz również nie mogą ukryć wzruszenia i wspierają Przetakiewicz po wielkiej stracie. Pod zdjęciem na jej profilu pojawiło się wiele komentarzy. Czasem mówią , że nie ma ludzi niezastąpionych akurat w tym przypadku uważam , że nikt nie jest w stanie zastąpić takiego człowieka/mentora.   Kochał Panią całym sercem...o takiej miłości pamięta sie całe zycie ale żyć trzeba i iść do przodu   Podziwiam Panią. Jak żyć po stracie kogoś bliskiego i wyjątkowego . Rok temu na pogrzebie Jana Kulczyka żegnały go tłumy . Pamięć o nim z pewnością zostanie w ich sercach.   Zobacz: Jan Kulczyk był jej mężem przez 33 lata. Kim jest Grażyna Kulczyk?   Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka.   Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk często pojawiali się razem na imprezach.   Poznali się w 2005 roku.

Kim jest Sebastian Kulczyk?
Newsy
Sebastian Kulczyk - czy teraz on będzie najbogatszym Polakiem?
Co wiemy o synie Jana Kulczyka?

Cała Polska żyje dziś smutną wiadomością o śmierci najbogatszego Polaka - Jana Kulczyka . Obok kondolencji pojawiają się jednak pytania, co dalej stanie się z firmą Jana Kulczyka. Zmieni się chyba niewiele  - biznesmen już jakiś czas temu mianował prezesem Kulczyk Investments swojego syna. Sebastian Kulczyk od stycznia 2014 zajmuję się firmą. Od tego czasu spoczywa na nim odpowiedzialność za fortunę wycenianą na 11 mld złotych. 34-letni dzisiaj Sebastian miał zostać muzykiem i skończył nawet szkołę muzyczną w klasie saksofonu i fortepianu. W wieku 19 lat dostał od rodziców prezent w postaci 100 tysięcy złotych na rozkręcenie własnego biznesu - internetowej agencji reklamowej. Niestety potem zaliczył bankructwo sieci kawiarenek internetowych. Sebastian Kulczyk pracował w banku inwestycyjnym Lazard w Londynie, kiedy zadzwonił do niego ojciec i zaproponował mu, by to właśnie on został prezesem w jego firmie. Sebastian miał także swój udział w powołaniu wspólnej firmy Jana Kulczyka i szejka Ahmada Mohameda Al Sayeda, kierującego Qatar Holding. Biznesmeni zajęli się poszukiwaniem rud metali i minerałów w Afryce i Ameryce Południowej. Kim jest Katarzyna Jordan? Sebastian Kulczyk nie lubi brylowania na salonach, Jego żoną jest Katarzyna Jordan, są małżeśntwem od 5 lat. Ślub wzięli we Francji na Lazurowym Wybrzeżu. Zobacz: Znamy szczegóły śmierci Jana Kulczyka!                         

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner