Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kim jest Aleksandra Michael. Kim jest Ola Michael. Nowa partnerka Jana Jakuba Kolskiego
Akpa
Newsy

Tak wygląda nowa kobieta byłego męża Kolskiej. Jest ponad 30 lat młodsza od niego

Para ma córeczkę

Nie milkną echa ogromnej tragedii, do której tydzień temu doszło pod Wrocławiem. Aktorka Grażyna Błęcka-Kolska, jej córka Zuzanna oraz Teresa Kopias uległy groźnemu wypadkowi samochodowemu. 23-letnia dziewczyna zmarła w szpitalu wskutek obrażeń, a kilka dni temu odbył się jej pogrzeb. Przypomnijmy: Odbył się pogrzeb córki Kolskiej. Uczestniczyła w nim cała rodzina

Śmierć córki to kolejne cios dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej, dla której los i tak nigdy nie był specjalnie łaskawy. Trzy lata temu aktorka rozwiodła się z mężem Janem Jakubem Kolskim, który według jej zapewnień, wielokrotnie ją zdradzał. Mężczyzna porzucił ją dla 23-letniej wówczas modelki spodziewającej się jego dziecka, Aleksandry Michael. Para wychowuje obecnie 3-letnią córeczkę Polę i chętnie chwali się swoim szczęściem na Facebooku.
 

Zwaliło mi się na głowę całe niebo. Pożegnałem moją mamę, w wieku 55 lat zostałem ponownie ojcem, rozwiodłem się. Taką sumę zdarzeń los zwykle rozkłada na dziesięciolecia, a ja zostałem obdarowany tym wszystkim w rok - wyznał w wywiadzie dla Onet.pl Kolski.


Tak wygląda jego młodsza ukochana. Pasują do siebie?

Zobacz: Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy

Kim jest Aleksandra Michael. Kim jest Ola Michael. Nowa partnerka Jana Jakuba Kolskiego

Kim jest Aleksandra Michael. Kim jest Ola Michael. Nowa partnerka Jana Jakuba Kolskiego


Kim jest Aleksandra Michael. Kim jest Ola Michael. Nowa partnerka Jana Jakuba Kolskiego

 

Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS
Newsy
Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy
Wszystko w cieniu wielkiej tragedii

Wczoraj odbył się pogrzeb Zuzanny Kolskiej . Córka znanej aktorki zginęła w wypadku samochodu kierowanego przez jej matkę. Sama Grażyna Błęcka-Kolska wyszła z całego zdarzenia bez większych obrażeń, ale tragedia mocno odbiła się na jej stanie psychicznym. Lekarze nie pozwolili jej nawet uczestniczyć w pożegnalnej mszy świętej, ale nie mogło jej zabraknąć na samym pogrzebie. Przypomnijmy: Odbył się pogrzeb córki Kolskiej. Uczestniczyła w nim cała rodzina W uroczystości, która odbyła się w Łasku, rodzinnym mieście aktorki, wzięli udział najbliższa rodzina i przyjaciele, choć nie zabrakło też nieznajomych wstrząśniętych tragicznym wypadkiem. Jak donosi "Fakt", w kondukcie żałobnym Grażyna Błęcka-Kolska szła pod rękę ze swoim byłym mężem, Janem Jakubem Kolskim . Para była małżeństwem przez blisko 25 lat, ale zostało ono zakończone z uwagi na liczne zdrady Kolskiego. Aktorka wspominała o tej traumie w wywiadach, ale tak ogromna tragedia ponownie zbliżyła byłych małżonków. Wspólny smutek i zaduma pozwoliły zaleczyć stare rany. Przed Grażyną Błęcką-Kolską kolejne ciężkie chwile - sprawą wypadku zajmie się niebawem prokuratura . Zobacz: Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu Gwiazdy "Kogel Mogel" po 25 latach:

Msza żałobna za córkę Kolskiej
ONS
Newsy
Od wypadku Kolskiej minęły już trzy tygodnie. Policja ma spory problem
Jaki jest stan aktorki?

Od wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej minęły już trzy tygodnie. W jego wyniku zginęła córka aktorki, 23-letnia Zuzanna. Pogrzeb dziewczyny odbył się w rodzinnym mieście aktorki i uczestniczyła w nim nie tylko najbliższa rodzina, ale także wielu mieszkańców. Smutna ceremonia była też okazją do wybaczenia dawnych win. Przypomnijmy: Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy Jak teraz czuje się Kolska? Aktorka tuż po wypadku była w ogromnym szoku, a jej najbliżsi obawiali się, że nie będzie w stanie uczestniczyć nawet w uroczystościach pogrzebowych. Policja prowadząca śledztwo w sprawie wypadku podjęła próby przesłuchania aktorki, ta jednak nie pamięta jego przebiegu. Niestety, sytuacja ta mimo upływu czasu się nie zmieniła. Tragedia odcisnęła tak duże piętno na Kolskiej, że według informacji "Kurier TV", w dalszym ciągu nie jest w stanie złożyć rzeczowych zeznań. Brakuje również świadków wypadku, których poszukuje policja. Grażynie Błęckiej-Kolskiej grozi od 6 do 8 lat więzienia, ale istnieje szansa, że sąd uzna okoliczności łagodzące i musząca zmierzyć się z tak ogromną traumą matka, nie będzie musiała odbywać wyroku. Zobacz: Wstrząsające wyznanie sąsiadki Kolskiej. Wypadek skomentowała też znana aktorka Gwiazdy Kogel-Mogel po latach:

Jan Jakub Kolski zadedykował film córce
ONS
Newsy
Kolski wciąż opłakuje śmierć córki. Zdobył się na piękny gest
Od tragicznego wypadku minęły już 3 miesiące

Trzy miesiące temu opinią publiczną wstrząsnął tragiczny wypadek samochodowy, w którym zginęła córka znanej aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej . Kobieta prowadziła auto i wyszła z niego bez żadnych większych obrażeń, ale nie pamiętała samego momentu wypadku, co mocno komplikowało pracę policji. Przypomnijmy: Od wypadku Kolskiej minęły już sporo czasu . Policja ma duży problem Pod koniec lipca odbył się pogrzeb Zuzanny Kolskiej i od tego momentu jej rodzice nie pojawiali się publicznie. Ojciec dziewczyny, Jan Jakub Kolski , pierwsze oficjalne wystąpienie po tragedii zaliczył w miniony piątek podczas premiery swojego filmu "Serce, serduszko". Jak donosi Super Express, wzruszony reżyser zadedykował obraz córce i z trudem powstrzymywał łzy. Na wydarzeniu nie pojawiła się natomiast Grażyna Błęcka-Kolska. Postępowanie w sprawie wypadku wciąż trwa, ale od kilku tygodni nie informowano o nowych szczegółach.   Zobacz: Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy Gwiazdy Kogel-Mogel na imprezie rocznicowej produkcji:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner