Jan Jakub Kolski zadedykował film córce
ONS
Newsy

Kolski wciąż opłakuje śmierć córki. Zdobył się na piękny gest

Od tragicznego wypadku minęły już 3 miesiące

Trzy miesiące temu opinią publiczną wstrząsnął tragiczny wypadek samochodowy, w którym zginęła córka znanej aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Kobieta prowadziła auto i wyszła z niego bez żadnych większych obrażeń, ale nie pamiętała samego momentu wypadku, co mocno komplikowało pracę policji. Przypomnijmy: Od wypadku Kolskiej minęły już sporo czasu. Policja ma duży problem

Pod koniec lipca odbył się pogrzeb Zuzanny Kolskiej i od tego momentu jej rodzice nie pojawiali się publicznie. Ojciec dziewczyny, Jan Jakub Kolski, pierwsze oficjalne wystąpienie po tragedii zaliczył w miniony piątek podczas premiery swojego filmu "Serce, serduszko". Jak donosi Super Express, wzruszony reżyser zadedykował obraz córce i z trudem powstrzymywał łzy. Na wydarzeniu nie pojawiła się natomiast Grażyna Błęcka-Kolska.

Postępowanie w sprawie wypadku wciąż trwa, ale od kilku tygodni nie informowano o nowych szczegółach.
 
Zobacz: Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy

Gwiazdy Kogel-Mogel na imprezie rocznicowej produkcji:

Msza żałobna za córkę Kolskiej
ONS
Newsy
Od wypadku Kolskiej minęły już trzy tygodnie. Policja ma spory problem
Jaki jest stan aktorki?

Od wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej minęły już trzy tygodnie. W jego wyniku zginęła córka aktorki, 23-letnia Zuzanna. Pogrzeb dziewczyny odbył się w rodzinnym mieście aktorki i uczestniczyła w nim nie tylko najbliższa rodzina, ale także wielu mieszkańców. Smutna ceremonia była też okazją do wybaczenia dawnych win. Przypomnijmy: Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy Jak teraz czuje się Kolska? Aktorka tuż po wypadku była w ogromnym szoku, a jej najbliżsi obawiali się, że nie będzie w stanie uczestniczyć nawet w uroczystościach pogrzebowych. Policja prowadząca śledztwo w sprawie wypadku podjęła próby przesłuchania aktorki, ta jednak nie pamięta jego przebiegu. Niestety, sytuacja ta mimo upływu czasu się nie zmieniła. Tragedia odcisnęła tak duże piętno na Kolskiej, że według informacji "Kurier TV", w dalszym ciągu nie jest w stanie złożyć rzeczowych zeznań. Brakuje również świadków wypadku, których poszukuje policja. Grażynie Błęckiej-Kolskiej grozi od 6 do 8 lat więzienia, ale istnieje szansa, że sąd uzna okoliczności łagodzące i musząca zmierzyć się z tak ogromną traumą matka, nie będzie musiała odbywać wyroku. Zobacz: Wstrząsające wyznanie sąsiadki Kolskiej. Wypadek skomentowała też znana aktorka Gwiazdy Kogel-Mogel po latach:

Grażyna Błęcka-Kolska uniknie więzienia
ONS
Newsy
Błęcka-Kolska może uniknąć więzienia za śmierć córki. Ma ku temu silne argumenty
Jak wygląda jej sytuacja w świetle prawa?

Prawie dwa tygodnie temu na jednej z wrocławskich ulic doszło do tragicznego w skutkach wypadku popularnej aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej , czyli uwielbianej przez widzów Kasi z serii filmów "Kogel Mogel". W wyniku poniesionych obrażeń zmarła córka gwiazdy, Zuzanna Kolska . Dziewczyna przyjechała do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkała i studiowała. Przypomnijmy: Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje   To właśnie Grażyna Błęcka-Kolska kierowała pojazdem, który wpadł w poślizg i uderzył w przydrożną latarnię - wciąż jednak nie usłyszała ona żadnych zarzutów. W sprawie wypadku trwa prokuratorskie śledztwo, a biegli ustalają z jaką prędkością jechała aktorka, czemu wypadła z jezdni i czy wszyscy w aucie mieli zapięte pasy. Za nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi jej kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Wiele wskazuje jednak na to, że uda jej się uniknąć kary.    Wprawdzie nie ma ustawowych przesłanek, by w przypadku zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniosła osoba bliska sprawcy wypadku, stosować nadzwyczajne złagodzenie kary. Sędzia może jednak zawiesić jej wykonanie. Uzna bowiem, że sprawca poniósł już karę i cierpi z powodu utraty bliskiej osoby - mówi adwokat Maria Wentland-Walkiewicz cytowana przez se.pl    Nie mamy wątpliwości, że dla Kolskiej największą karą i tak pozostanie śmierć jedynej córki. Zobacz: Odbyła się msza żałobna Zuzanny Kolskiej. Nie pojawiła się na niej matka   Gwiazdy ''Kogel Mogel" po latach:

Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS
Newsy
Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy
Wszystko w cieniu wielkiej tragedii

Wczoraj odbył się pogrzeb Zuzanny Kolskiej . Córka znanej aktorki zginęła w wypadku samochodu kierowanego przez jej matkę. Sama Grażyna Błęcka-Kolska wyszła z całego zdarzenia bez większych obrażeń, ale tragedia mocno odbiła się na jej stanie psychicznym. Lekarze nie pozwolili jej nawet uczestniczyć w pożegnalnej mszy świętej, ale nie mogło jej zabraknąć na samym pogrzebie. Przypomnijmy: Odbył się pogrzeb córki Kolskiej. Uczestniczyła w nim cała rodzina W uroczystości, która odbyła się w Łasku, rodzinnym mieście aktorki, wzięli udział najbliższa rodzina i przyjaciele, choć nie zabrakło też nieznajomych wstrząśniętych tragicznym wypadkiem. Jak donosi "Fakt", w kondukcie żałobnym Grażyna Błęcka-Kolska szła pod rękę ze swoim byłym mężem, Janem Jakubem Kolskim . Para była małżeństwem przez blisko 25 lat, ale zostało ono zakończone z uwagi na liczne zdrady Kolskiego. Aktorka wspominała o tej traumie w wywiadach, ale tak ogromna tragedia ponownie zbliżyła byłych małżonków. Wspólny smutek i zaduma pozwoliły zaleczyć stare rany. Przed Grażyną Błęcką-Kolską kolejne ciężkie chwile - sprawą wypadku zajmie się niebawem prokuratura . Zobacz: Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu Gwiazdy "Kogel Mogel" po 25 latach:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner