Jan Jakub Kolski o tragedii córki i byłej żony
ONS

Jan Jakub Kolski przerywa milczenie. Pierwszy raz o tragedii córki i byłej żony

Jan Jakub Kolski o tragedii córki i byłej żony
ONS

Niespełna miesiąc temu doszło do tragedii - auto kierowane przez Grażynę Błęcką-Kolską uległo wypadkowi, w którym zginęła jej 23-letnia córka Zuzanna. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, ale jest ono niezwykle trudne z uwagi na zły stan psychiczny aktorki, która kompletnie nie pamięta wypadku. Przypomnijmy: Od wypadku Kolskiej minęły już trzy tygodnie. Policja ma spory problem

Do tej pory całej sprawy nie komentował były mąż aktorki, Jan Jakub Kolski. W końcu jednak zdecydował się przerwać milczenie i udzielił wywiadu najnowszej "Polityce". Przyznaje w nim, że jego rodzinę dotknęła ogromna tragedia, ale prawdziwy dramat rozegrał się na pogrzebie córki, na którym pojawiły się tłumy paparazzi. Kolski przywołuje nawet sytuację wtargnięcia jednego z nich do kościoła. Nie szczędzi też ostrych słów pod adresem tabloidów.
 

Zabrali nam wszystko, co się należy człowiekowi w takich dniach: godność, prywatność, intymność, żałobę. Wszystko. Ale najbardziej nienawidzę ich za to, że nie pozwolili mi spokojnie pożegnać mojego dziecka. Dwóch chłystków w spodenkach i klapkach podczas pogrzebu weszło nawet do kościoła, by sfotografować moje łzy. Na publikację zdjęć nie wyraził zgody ksiądz. Czułem się osaczony i bezradny jak nigdy wcześniej w życiu. Dotknęła nas niewyobrażalna tragedia, a oni zamienili ją w piekło; dranie z tabloidów i ich czytelnicy. Bo to była kooperacja wybudowana na naszym cierpieniu. Z jednej strony właściciele kloaki, z drugiej miłośnicy kąpieli w gazetowym gównie - zwierza się w "Polityce" Kolski.


Kolski rozwiódł się z Grażyną Błęcką kilka lat temu. Wspiera on kobietę po tragicznych wydarzeniach.

Zobacz: Były mąż Kolskiej nie ma do niej żalu za wypadek. Jak radzi sobie z tragedią?

Gwiazdy "Kogel Mogel" 25 lat później:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48