Jakub Błaszczykowski napisze książkę o śmierci swojej mamy
ONS

Błaszczykowski odważył się opowiedzieć traumatyczną historię. Jego ojciec zabił matkę

Jakub Błaszczykowski napisze książkę o śmierci swojej mamy
ONS

Nie da się ukryć, że Polska może pochwalić się zdolnymi i przstojnymi piłkarzami. Większość z nich gra w zagranicznych klubach, które dają im prawdziwą szansę na rozwój i zaistnienie w światowym futbolu. Często ta popularność może przynieść sporo problemów, o czym przekonał się ostatnio Robert Lewandowski. Zobacz: Niemcy oburzeni zachowaniem Lewandowskiego. Robert: Nie zamierzam przepraszać

Swoją popularność w nieco inny sposób postanowił wykorzystać Jakub Błaszczykowski. Piłkarz postanowił napisać autobiografię, w której znajdziemy informacje na temat tragicznej śmierci jego mamy, do której przyczynił się ojciec sportowca. Błaszczykowski już wiele razy przyznawał, że dzięki piłce udało mu się przetrwać ten trudny czas, a na napisanie książki i uzewnętrznienie swoich emocji po latach namówili go znajomi. W rozmowie z Super Expressem zdradził, że dzieło będzie miało prosty tytuł "Kuba" i czego nauczył się po śmierci mamy:

Śmierć matki zawróciła moje życie o 180 stopni, więc muszę o niej napisać. To był moment, w którym nauczyłem się, że w każdej chwili może ci się przytrafić coś strasznego, również wtedy, gdy twoje życie jest usłane różami i zupełnie się nie spodziewasz, że może cię coś złego spotkać.


Jesteście ciekawi efektu końcowego?

Zobacz: Konflikt Lewandowskiego i Błaszczykowskiego nasilał się. Trener reprezentacji zdecydował który jest lepszy
 Seksowni Szczęsny i Błaszczykowski w Strefie Kibica:

Więcej na temat Jakub Błaszczykowski
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58