Jakiej muzyki słucha Robert Lewandowski i jego koledzy z kadry? My już wiemy! O muzycznych gustach piłkarzy opowiedział DJ reprezentacji Polski w piłce nożnej. Hirek Wrona w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o swojej pracy jako DJ polskiej kadry i zdradził, czego słuchają m.in. Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski czy Kamil Grosicki.

Reklama

Jakiej muzyki słucha Robert Lewandowski?

Hirek Wrona, który od trzech lat jest DJ polskiej reprezentacji nie ukrywa, że to właśnie on odpowiada za muzykę, jaką słyszymy podczas każdego meczu kadry. Muzyczny ekspert w rozmowie z Super Expressem zapewnia, że piłkarze, którzy już nie śpiewali hity disco-polo, lubią też inną muzykę. A czego słucha Robert Lewandowski?

Disco polo i reprezentacja zostali nieco sztucznie skojarzeni przez media. Kamil Grosicki, który jest mocno kojarzony z tym nurtem, słucha też innej muzyki - tanecznej i popowej. Kamil Glik lubi AC/DC. Kuba Błaszczykowski - rytmy Eldoki. Robert Lewandowski jest miłośnikiem czarnych rytmów. Bartosz Kapustka jest fanem O.S.T.R. Artur Boruc i Łukasz Fabiański z racji tego, gdzie mieszkają, słuchają artystów z Wysp. Wojtek Szczęsny, oprócz nagrań swojej żony, lubi Sama Smitha. Potrafi bezbłędnie zagrać go na fortepianie- zdradza Hirek Wrona.

Jesteście zaskoczeni?

Zobacz także: „To jest związane z innymi poświęceniami’’. Robert Lewandowski zamierza zmienić dyscyplinę sportową!

Robert Lewandowski jest miłośnikiem czarnych rytmów.

Reklama

O muzycznych gustach piłkarzy opowiedział DJ reprezentacji, Hirek Wrona.

Reklama
Reklama
Reklama