Ewa Chodakowska
Instagram

Kiedy Ewa Chodakowska zostanie mamą? Gwiazda zdradziła: "Będę chciała wtedy zrobić sobie dłuższą przerwę"

Ewa Chodakowska
Instagram

 

Ewa Chodakowska wygrała urodzinowy plebiscyt "Party" w kategorii "Inspiracja dekady". Ulubiona trenerka Polek rzadko udziela wywiadów, ale dla magazynu zrobiła wyjątek. I... chyba nigdy nie była tak szczera!

Siedem lat temu Ewa zaczynała od zera. Dziś jest nie tylko trenerką i mentorką kobiet, ale również milionerką – w tym roku trafiła do grona 50. najbogatszych Polek! Ale dla Chodakowskiej to wciąż za mało.

 

Co planuje Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska nie ukrywa, że pieniądze nigdy nie były jej celem. W rozmowie z magazynem "Party" trenerka przyznała, że inwestuje w... nowy biznes! Jaki?

Pieniądze nigdy nie były  moim celem. Owszem, są mi potrzebne, bym mogła dalej rozwijać naszą firmę, ale zera na koncie nie robią na mnie wrażenia. Ja wciąż mam poczucie, że dopiero zaczęłam... i jeszcze nieźle namieszam. Wkrótce ruszamy z nowym projektem, który zrewolucjonizuje myślenie Polaków o zdrowym żywieniu - uchyliła rąbka tajemnicy.

Ewa nie unikała też odpowiedzi na trudne pytania: o macierzyństwo, operacje plastyczne i... swoje wymiary! Czy rzeczywiście Chodakowska może pochwalić się figurą modelki?

W biodrach mam 92 cm, w talii 64 cm, a biust nie ma znaczenia bo jest zrobiony! (...) Kiedyś zrobiłam sobie biust i to jedyna poprawka, na którą się zdecydowałam i której nigdy nie ukrywałam. Na razie nic innego nie wchodzi w grę! Żeby rozwiać wątpliwości: usta odziedziczyłam po tacie! – żartuje trenerka.

 

Ewa Chodakowska o ciąży i macierzyństwie!

Trenerka przyznaje, że wspólnie z mężem, Lefterisem Kavoukisem, planują mieć dzieci. Kiedy?

Rozmawiamy o nich ciągle, ale wciąż odkładamy tę decyzję. Co chwilę słyszę, że wkrótce będzie za późno, ale myślę, że jeszcze dwa lata. Gdy pojawi się maleństwo, będę chciała zrobić sobie dłuższą przerwę w pracy, by dać mu bezwarunkową miłość i poświęcić cały swój czas. (...) Nawet jeśli mocno przytyje, wierz mi, mój świat się nie zawali - mówi Chodakowska.

Jesteś ciekaw, dlaczego Chodakowska uciekła od tradycyjnego modelu rodziny? O czym marzy i czy zdarza jej się nocne podjadanie? A może chcesz poznać jej przepis na sukces i wielkie pieniądze? Tego wszystkiego dowiesz się z urodzinowego wydania "Party".

 

Ewa Chodakowska wygrała w kategorii "Inspiracja dekady" w plebiscycie magazynu "Party".

Ewa Chodakowska
ONS

 

Ewa i jej mąż, Lefteris Kavoukis, wkrótce ruszają z nowym, rewolucyjnym biznesem.

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
ONS

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41