Ostatnie miesiące były bardzo trudne dla Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego. W maju aktor poinformował, że jego żona przeszła poważną operację mózgu. Okazało się wówczas, że aktorce pękł tętniak- wszystko wydarzyło się podczas przerwy w spektaklu w którym występowała. 

 

Nic nie pamiętam, karetki, przyjęcia, badania, ale pamiętam ze szpitala jedną rzecz - lekarz podszedł do mnie i czekał, aż będę go słyszeć. Za nim widziałam Rafała załamanego. Powiedział - pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie- aktorka napisała już po operacji. 

 

Na szczęście operacja się udała, a aktorka szybko wróciła do domu, gdzie odzyskała siły i znów zaczęła cieszyć się życiem. Jakiś czas temu razem z mężem odnowili nawet ślubną przysięgę! 

Teraz Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński planują wyjątkowe święta Bożego Narodzenia! Jak je spędzą? Posłuchajcie, co o swojej żonie i zbliżających się świętach powiedział nam aktor! 

 

Zobacz także: ALŻBETA LEŃSKA KOMENTUJE DONIESIENIA O CIĄŻY! 'DLA PEWNOŚCI SPRAWDZAM SWÓJ BRZUCH DLA WAS I...'

Jakie plany na święta mają Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński?

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński na spotkaniu świątecznym ATM