Michał Olszański, Monika Zamachowska PNŚ
Easntnews
TYLKO U NAS!

Jakie plany po odejściu z "Pytania na śniadanie" ma Monika Zamachowska? Znamy szczegóły

Michał Olszański, Monika Zamachowska PNŚ
Easntnews

Zwolnienie Moniki Zamachowskiej z „Pytania na śniadanie” odbiło się głośnym echem. Także wśród kolegów dziennikarki. Podobny los spotkał kilka miesięcy temu także Michała Olszańskiego, który współprowadził z Moniką „Pytanie Na Śniadanie”. Co sądzi o dziennikarce?

- Kamera ją kocha i z wzajemnością. Świetnie nam się pracowało, także dlatego, że zawsze potrafiliśmy pomagać sobie podczas nagrań. Monika zawsze była perfekcyjnie przygotowana, punktualna, mogę śmiało powiedzieć, że jest dziennikarką, a nie tylko prezenterką. Do tego dobrze czuła współczesne social media, na których była aktywna - chwali koleżankę Olszański.

Czy będzie teraz brakowało Moniki w „Pytaniu na Śniadanie”?

- Monika była jedną z ostatnich osób w zespole, od których mogli uczyć się młodsi koledzy - mówi Michał

Co dalej z Moniką Zamachowską?

Monika została zastąpiona przez Małgorzatę Tomaszewską, ale możliwe, że szefostwo stacji ma dla niej propozycje. Zamachowska liczy, że w przyszłym sezonie wróci na antenę nowa edycja „Europy dla się lubić”. Dlatego teraz dziennikarka powstrzymuje się od komentowania decyzji stacji, chociaż przyznaje, że ma już dwie propozycje zawodowe. Czy zobaczymy ją wkrótce na ekranie? O tym przeczytacie w nowym „Fleszu”.

Anna i Robert Lewandowscy na okładce Flesza

Żałujecie, że Monika nie poprowadzi już "Pytania na śniadanie"?

Monika Zamachowska w koszuli w kratę
East News

 

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33