Rafał Maślak jest najprzystojniejszym mężczyzną w Polsce oraz jednym z tych „naj” w Europie. Model zyskał tak ogromną popularność, że pojawia się niemal na każdym bankiecie czy też pokazie mody. Rafał tańczył nawet ze zwyciężczynią trzeciej edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie, Agnieszką Kaczorowską. Niestety Maślak i Kaczorowska nie żyją już w przyjacielskich relacjach, a wszystko podobno za sprawą „kosza”, którego to Rafał dał Agnieszce. Zobacz:Rafał Maślak o Agnieszce Kaczorowskiej: Aktorka jednej roli!

Na imprezie lodów marki „Magnum” po raz kolejny pojawiło się wiele gwiazd, w tym właśnie nasz przystojniak, Rafał Maślak. Oczywiście mister wyglądał bardzo stylowo i przyciągał spojrzenia kobiet. Nasza reporterka, Iwona Piotrowska, w świetle całego podziwu Rafała, przez jego fanki, zapytała jaki jest Maślak w… łóżku! Rafał przyznał, że lubi być różny, czyli raz słodki, a raz niegrzeczny. 
 
Wszystko zależy od nastroju. Czasami jestem słodziak, romantyk, a czasami...no brutal ze mnie! Lubię czasami być takim Grayem!

Ciekawe co na to fanki Rafała i jego dziewczyna. Taki chłopak to przecież skarb!